Wewnętrzny sparing Cracovii. Pierwszy zespół ograł rezerwy

26.03.2015
    W czwartkowe popołudnie trenerzy Cracovii zarządzili wewnętrzny sparing w którym pierwszy zespół Pasów zmierzył się z rezerwami. Niespodzianki nie było, podopieczni trenera Roberta Podolińskiego wysoko pokonali młodszych kolegów.

Pierwsza bramka padła już w 9. minucie. Dariusz Zjawiński idealnie obsłużył Armichę Ortegę, który płaskim strzałem pokonał Bartosza Kwiatkowskiego. Kilkanaście minut później było już 2:0. Mateusz Wdowiak wdarł się w pole karne i trafił idealnie pod poprzeczkę. Trzeciego gola dla pierwszego zespołu strzałem głową zdobył Miroslav Čovilo, który 60 sekund później ponownie wpisał się na listę strzelców. Pomocnik przejął wyprowadzaną przez obrońcę piłkę i w pojedynku sam na sam nie pozostawił żadnych szans bramkarzowi Cracovii II.

Po zmianie stron w dalszym ciągu zdecydowanie przeważali zawodnicy trenera Podolińskiego i zdołali zdobyć jeszcze dwa trafienia. Centrę z rzutu rożnego na bramkę zamienił Piotr Polczak, a wynik meczu na 6:0 dla pierwszej drużyny Cracovii ustalił Erik Jendrišek.

MECZ TRWAŁ 2x35 minut.

Cracovia (I połowa): Stępniowski - Rymaniak, Żytko, Polczak, Wdowiak, Čovilo, Dąbrowski, Cetnarski, Marciniak, Zjawiński, Ortega.

Cracovia (II połowa): Wilk - Nykiel, Żytko, Polczak, Jaroszyński, Deleu, Szeliga, Cetnarski, Diabang, Kita, Jendrišek.

Cracovia II: Kwiatkowski - Moskal (36. Piekarski), Bartosz, Kłusek, Kuligowski (43. Poznański) - Krasuski (36. Chochołek), Kotwica (36. Szymczak), Zejdler - Panek (48. Dobosz), Szewczyk (51. Gala), Stanek (45. Kiebzak).