Cracovia II kolejny raz z kompletem punktów!

22.05.2016
    Rezerwy Cracovii rozgrywały wyjazdowe spotkanie z Wolanią Wola Rzędzińska w ramach 31. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Cracovia II pokonała rywali 3:0.

W ramach 31. kolejki III ligi małopolsko - świętokrzyskiej rezerwy Cracovii rozegrały wyjazdowy mecz z Wolanią Wolą Rzędzińską. Podopieczni trenera Góreckiego pokonali rywali 3:0.

Już w pierwszej minucie gospodarze mogli objąć prowadzenie. Po stracie Argasińskiego w środku pola, Wołoszyn pomknął na naszą bramkę, jednak nasi obrońcy w ostatniej chwili wybili piłkę na aut. W 9. minucie po raz kolejny przed szansą na zdobycie bramki stanął Konrad Wołoszyn, który uderzając z linii szesnastego metra posłał futbolówkę nad bramką. Cztery minuty później Wołoszyn oddał strzał głową, jednak wprost w Krystiana Stępniowskiego. Pięć minut później mogli odpowiedzieć goście, ale Krzysztof Szewczyk nie trafił do bramki z pięciu metrów. W 35. minucie minimalnie pomylił się Przemek Pyrdek, który posłał piłkę nad poprzeczką po strzale głową.
    Jeżeli pierwsza połowa była do zapomnienia, to w drugiej działo się bardzo dużo. Przez pierwsze piętnaście minut w drugiej części gry rezerwy Cracovii zamknęły Wolanię na ich połowie, jednak nie przełożyło się to na bramki. Dopiero w 70. minucie Cracovia II wyszła na prowadzenie. Mateusz Krasuski zagrał do niepilnowanego Dawida Surmy, który widząc, że bramkarz Wolani wyszedł z bramki, z 35 metrów uderzył na pustą i zdobył gola dla swojej drużyny. Osiem minut później „Szewa" dołożył kolejne trafienie i Cracovia II prowadziła już 2:0. W doliczonym czasie gry „kropkę nad i" postawił Mateusz Argasiński, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Marcina Szymczaka i strzałem głową pokonał Kacpra Zapałę.

Wolania Wola Rzędzińska-Cracovia II 0:3