Stadion Groclinu Dyskobolii
Warta Poznań Warta Poznań
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
  • 90+5'
    Paweł Raczkowski kończy dzisiejsze spotkanie. Przegrywamy w Grodzisku z Wartą 0:1 po bramce Adama Zreľáka. W 85. minucie Cracovia miała rzut karny, którego nie wykorzystał Rivaldinho.
  • 90+4'
    Mądra gra gospodarzy, którzy nie pozwalają Cracovii na stworzenie zaskoczenia pod własną bramką.
  • 90+2'
    Nie spieszy się zawodnikom Warty. Żółtym kartonikiem za utrudnianie wznowienia gry ukarany Michał Jakóbowski.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 4 minuty.
  • 89'
    Swoją szansę w tym spotkaniu otrzymuje również Michał Jakóbowski, który zmienia Franka Castañedę.
  • 87'
    Zmiana w Warcie. Konrad Matuszewski zastępuje Jakuba Kiełba.
  • 86'
    Piłkarze Pasów domagali się kolejnej jedynastki, jednak sędzia po konsultacji z VAR-em nie zdecydował się zareagować.
  • 85'
    Penalty
    Niewykorzystany rzut karny przez Pasy. Z 11. metra myli się Rivaldinho, który uderzył w poprzeczkę.
  • 83'
    Będzie rzut karny dla Cracovii! Rivaldinho faulowany w polu karnym przez Grobelnego, który zostaje ukarany za to zagranie żółtą kartką.
  • 82'
    Czwartej zmiany dokonuje szkoleniowiec Pasów - Jacek Zieliński. Po przerwie spowodowanej kontuzją na boiska Ekstraklasy wraca Thiago, który zmienia Hebo Rasmussena.
  • 82'
    Sylwester Lusiusz pojawia się na boisku w miejsce Luisa Rochy.
  • 81'
    Ożywiła się gra Pasów po wejściu na boisko Konoplyanki. Reprezentant Ukrainy stara się wziąć ciężar gry na swoje barki, napędzając ataki naszego zespołu.
  • 80'
    Mocne uderzenie Rivaldinho zza pola karnego pewnie złapane przez Grobelnego.
  • 78'
    Zagotowało się w polu karnym Cracovii po dograniu Kiełba. Piłka zagrana przez pomocnika Warty odbiła się od obrońców Cracovii, finalnie opuszczając plac gry na rzut rożny.
  • 76'
    Duży spokój Lukasa Hrosso, który we własnym polu karnym nie dał sobie odebrać piłki Zreľákowi.
  • 74'
    Pewna interwencja Grobelnego po dośrodkowaniu Hanki z rzutu wolnego.
  • 71'
    Na boisku zobaczymy również Evgenii Konoplyankę, który zmienił Rakoczego.
  • 70'
    Jacek Zieliński reaguje na sytuację boiskową. Szkoleniowiec Pasów dokonuje pierwszej roszady - Otar Kakabadze zmienia Pelle van Amersfoorta.
  • 67'
    Próba sprytnego zagrania Hanki w pole karny Warty, ale minimalnie niedokładna.
  • 63'
    Na boisku w Grodzisku zobaczymy też Niilo Mäenpäę, który pojawił się na placu gry w miejsce Miguela Luisa.
  • 63'
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Jayson Papeau zastępuje Miłosza Szczepańskiego.
  • 61'
    Gol dla Warty. Niefortunna interwencja Hrosso, który odbił piłkę pod nogi Adama Zreľáka, a ten nie miał większych problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce Pasów.
  • 58'
    Tym razem serię dwóch rzutów rożnych z rzędu mieli zawodnicy Warty. Stałe fragmenty gry nie przełożyły się jednak na zagrożenie pod bramką Cracovii, głównie za sprawą dobrych interwencji Rivaldinho.
  • 56'
    Kontra Warty Poznań, po której gospodarze będą mieli rzut rożny.
  • 55'
    Z rzutu wolnego uderzał Michał Rakoczy, ale futbolówka przelatuje nad bramką Warty.
  • 54'
    Żółtą kartkę ogląda Mateusz Kupczak, który przed własnym polem karnym sfaulował Pelle van Amersfoorta.
  • 53'
    Grzesik w pole karne Cracovii, jednak niedokładnie.
  • 52'
    Podcinka Luisa Rochy w kierunku wychodzącego na wolną pozycję Rakoczego wybita przez Łukasza Trałkę.
  • 50'
    Próba prostopadłego podania w wykonaniu Szymonowicza powstrzymana przez Virgila Ghițę.
  • 48'
    Od początku drugiej połowy obserwujemy obraz znany z pierwszej części meczu - Cracovia próbuje atakiem pozycyjnym zaskoczyć defensorów Warty, którzy jak na razie nie popełniają błędów.
  • 46'
    Trener Szulczek zdecydował się w przerwie na jedną zmianę - w miejsce Michała Kopczyńskiego na boisku zobaczymy Mateusza Kupczaka.
  • Początek II połowy
  • 13:33
    Zawodnicy wracają już na plac gry - za chwilę rozpoczynamy drugą połowę!
  • Koniec I połowy
  • 45+1'
    Paweł Raczkowski kończy pierwszą część dzisiejszego spotkania. Po spokojnych 45 minutach remisujemy bezbramkowo z drużyną Warty Poznań.
  • 45'
    W pierwszej połowie pogramy dłużej o co najmniej 1 minutę.
  • 44'
    Uderzenie Łukasza Trałki zablokowane przez Pelle van Amersfoorta.
  • 42'
    Seria rzutów rożnych dla Cracovii zakończona faulem Rakoczego na Szymonowiczu.
  • 40'
    Kapitalna okazja dla Cracovii po stałym fragmencie gry! Świetne uderzenie Rivaldinho i jeszcze lepsza interwencja Grobelnego, który sparował piłkę na poprzeczkę własnej bramki.
  • 39'
    Dobre uderzenie Rivaldinho z okolicy 30. metra od bramki Warty i po interwencji Grobelnego Cracovia będzie miała rzut rożny.
  • 37'
    Przyspieszyła Warta w ostatnich minutach. Kolejne dogranie w pole karne Pasów, tym razem wybite przez Rochę.
  • 35'
    David Jabloński czysto powstrzymuje Szczepańskiego, który wpadł w pole karne Cracovii po minięciu Ghițy.
  • 33'
    Dobre dośrodkowanie Rakoczego pewnie złapane przez Jędrzeja Grobelnego.
  • 30'
    Ponowna próba oskrzydlającej akcji w wykonaniu van Amersfoorta. Tym razem Holender został uprzedzony przez Ivanova.
  • 29'
    Dobra próba Rasmussena, który uderzeniem z dystansu minimalnie przeniósł piłkę nad bramką Jędrzeja Grobelnego.
  • 28'
    Przedzierał się na skrzydle van Amersfoort, ale został powstrzymany przez Szymonowicza.
  • 25'
    Bardzo dobra akcja Pasów, po której w dobrej sytuacji znalazł się Rocha. Obrońca Cracovii został jednak dogoniony przez Grzesika i ostatecznie przegrał pozycję, faulując defensora Warty.
  • 22'
    Płaskie dośrodkowanie Hanki przecięte przez Łukasza Trałkę.
  • 21'
    Rzut wolny dla Warty, ale dośrodkowanie w pole karne Cracovii przerwane gwizdkiem sędziego, który dopatrzył się spalonego.
  • 19'
    Oko w oko z Lukasem Hrosso stanął Frank Castañeda, który jednak fatalnie spudłował. Po chwili sędzia asystent podniósł chorągiewkę, sygnalizując że ewentualny gol i tak nie zostałby uznany.
  • 18'
    Nie opanował piłki w bocznej strefie boiska Karol Knap i od autu wznowią piłkarze Warty.
  • 15'
    Dogranie Łukasza Trałki w pole karne Cracovii, ale bardzo niecelne i piłkę wybija Hanca.
  • 13'
    Na spalonym złapany został Jakub Kiełb, który znalazł wolne miejsce na lewym skrzydle.
  • 11'
    Dobra akcja Cracovii, która kilkoma podaniami z pierwszej piłki przeniosła się pod pole karne Warty. Michał Rakoczy próbował sfinalizować ją dograniem do Rivaldinho, ale jego dośrodkowanie zostało przecięte przez Trałkę.
  • 9'
    Michał Rakoczy faulowany na własnej połowie i od rzutu wolnego wznowią Pasy.
  • 7'
    Próba oddania strzału przez Pelle van Amersfoorta zablokowana przez defensorów Warty.
  • 6'
    Uderzenie Adama Zreľáka zza 16. metra przelatuje wysoko nad bramką Cracovii.
  • 4'
    Żółtą kartką za faul w środkowej części boiska na Karolu Knapie ukarany Michał Kopczyński.
  • 2'
    Pierwsza okazja dla Warty, po tym jak z rzutu wolnego na bramkę Lukasa Hrosso uderzał Adam Zreľák.
  • 1'
    W Grodzisku Wielkopolskim wybrzmiał pierwszy gwizdek sędziego - od środka boiska spotkanie rozpoczęli zawodnicy Warty.
  • 12:29
    Zawodnicy wychodzą już na murawę - za chwilę rozpoczynamy spotkanie!
  • 12:00
    Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego o trzy punkty powalczą dziś w następującym zestawieniu:
  • 12:00
    Witamy na relacji tekstowej z dzisiejszego spotkania 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Już o godzinie 12:30 Cracovia zmierzy się w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań, która zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli.