Cracovia Training Center, Rączna
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
  • 14:43
    Ostatecznie pokonujemy ekipę Siarki Tarnobrzeg, 2-1. Do zobaczenia za tydzień na spotkaniu z Koroną Kielce!
  • KONIEC
  • 89'
    Efektowny strzał zza pola karnego gracza Siarki. Piłka mija prawy słupek bramki.
  • 88'
    Strzał głową Śmiglewskiego, po którym piłka mija bramkę.
  • 87'
    Strzał z dystansu jednego z graczy Siarki. Madejski pewnie chwyta.
  • 83'
    Niezbyt celny strzał Oshimy z okolic 25. metra.
  • 82'
    Zablokowana wrzutka Stachery na prawym skrzydle.
  • 79'
    Świetna bramka Kacpra Śmiglewskiego! Minął kilku obrońców i pokonał bramkarza strzałem na bliższy słupek.
  • 78'
    Bracik powstrzymuje kontratak rywali.
  • 76'
    Okazja Siarki, po której piłka minimalnie minęła bramkę. Na nasze szczęście napastnik rywali był na spalonym.
  • 74'
    Wrzutka Stachery z prawego skrzydła zablokowana przez obrońców.
  • 73'
    Żółty kartonik dla zawodnika testowanego.
  • 69'
    Wrzutka Zauchy w pole karne rywali, bramkarz wybija piłkę poza linię końcową.
  • 67'
    Zablokowany strzał Oshimy w polu karnym rywali.
  • 60'
    Kolejne zmiany w naszych szeregach. Na boisku są Jakub Gut, Przemysław Kapek, Michał Stachera i Michał Wiśniewski. Boisko opuścili Kakabadze, Myszor, Bochnak i Jodłowski.
  • 59'
    Kacper Jodłowski doprowadza do wyrównania po składnej i szybkiej akcji zespołu.
  • 57'
    Strzał zza pola karnego jednego z zawodników SIarki, po którym piłka mija prawą boczną siatkę.
  • 49'
    Świetna okazja Śmiglewskiego w polu karnym rywali. Bramkarz interweniuje!
  • 46'
    Na boisku pojawili się Sebastian Madejski, Sebastian Strózik, Krystian Bracik i Kacper Śmiglewski. Zeszli z niego Lukas Hrosso, Patryk Makuch, Michal Sipl'ak i Mateusz Pieńczak.
  • 13:47
    Do przerwy prowadzi ekipa gości. Do zobaczenia za kilkanaście minut.
  • PRZERWA
  • 44'
    Zawiślak strzela z okolic pola karnego - Hrosso na raty interweniuje.
  • 43'
    Kolejny kontratak Pasów - niestety strzał z okolic 20. metra nie przyniósł korzyści w postaci bramki.
  • 41'
    Bochnak próbuje swojego szczęścia, jednak nie udaje się mu ostatecznie pokonać bramkarza rywali.
  • 36'
    Oba zespoły starają się zdobyć przewagę, dlatego też najwięcej walki toczy się w środku pola.
  • 29'
    Żółta kartka dla Jodłowskiego.
  • 28'
    Strzał Jodłowskiego zza pola karnego, po którym piłka mija lewy słupek bramki.
  • 27'
    Okazja Siarki pod naszym polem karnym. Na nasze szczęście Zawodnik Testowany był na spalonym.
  • 21'
    Obrońcy zatrzymują strzał Makucha w polu karnym.
  • 20'
    Próba Sipl'aka zza pola karnego. Obrońcy Siarki blokują strzał.
  • 17'
    Świetny strzał Zauchy zza pola karnego. Piłka mija bramkę Siarki.
  • 15'
    Gol dla Siarki. Hrosso pokonany z dystansu przez Zawodnika Testowanego.
  • 14'
    Piłka po strzale z okolic pola karnego obija lewy słupek bramki! Było blisko objęcia prowadzenia
  • 12'
    Zagranie Cichockiego z prawej strony ma głowę kolegi. Strzelający nie był w stanie zaskoczyć Hrossy.
  • 11'
    Oshima zagrywa piłkę do Makucha, ten jednak głową nie jest w stanie pokonać bramkarza.
  • 11'
    Seria wrzutek w pole karne Siarki wybitych przez obrońców.
  • 9'
    Jak na razie podopieczni Jacka Zielińskiego starają się kontrolować grę i konstruować akcje od własnej połowy.
  • 6'
    Okazja Kakabadze z prawej strony pola karnego. Piłka zostaje zablokowana przez obrońców i mamy rzut rożny.
  • 12:58
    Za moment zaczynamy sparing!
  • 12:37
    Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej "na żywo" ze starcia Pasów przeciwko Siarce Tarnobrzeg. Start o godzinie 13:00.