• 90+1'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 3 minuty.
  • 90'
    Goal
    Gol dla Cracovii! W 90. minucie spotkania Sebastian Strózik uderzeniem zza pola karnego daje prowadzenie Pasom!
  • 89'
    Replace
    Kontuzjowany Bociek opuszcza murawę, a w jego miejscu na placu gry pojawia się Ożóg.
  • 87'
    Przerwa w grze spowodowana urazem Krystiana Boćka, który nie podnosi się z murawy.
  • 80'
    Zamieszanie w polu karnym Cracovii, ale dobra interwencja Bracika wyjaśnia sytuację.
  • 75'
    Fenomenalna interwencja Stachery, który z linii bramkowej głową wybija piłkę lecącą wprost do bramki Pasów!
  • 67'
    Dośrodkowanie Siplaka z rzutu wolnego pewnie złapane przez Wieczerzaka.
  • 67'
    Yellow card
    I kolejna żółta kartka - tym razem dla gracza zespołu gości, Damiana Bawora.
  • 65'
    Yellow card
    Zaostrzyło nam się spotkanie w Rącznej - za faul w środkowej części boiska żółtym kartonikiem ukarany teraz Krystian Bociek.
  • 62'
    Replace
    Zmiana w zespole Pasów - Vitaliy Tkachuk zastępuje Jakuba Guta. Dla młodego gracza Cracovii znanego z boisk Centralnej Ligi Juniorów U-19 jest to debiut na trzecioligowym poziomie.
  • 60'
    Indywidualna akcja Michała Banika, który zszedł z piłką ze skrzydła i zdołał oddać celny strzał na bramkę Madejskiego.
  • 54'
    Yellow card
    Tym razem żółtą kartkę ogląda zawodnik drużyny gości - Bartosz Śledź, który ostro zaatakował Siplaka.
  • 52'
    Yellow card
    Żółtą kartką napomniany przez sędziego Przemysław Kapek.
  • 49'
    Odważna próba przelobowania Madejskiego z odległości około 45 metrów - nasz bramkarz nie dał się jednak zaskoczyć.
  • 45'
    Replace
    W przerwie meczu doszło do jednej korekty w składzie Pasów - Kacper Nowicki zastąpił Jana Mroza.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny doliczył co najmniej 1 minutę.
  • 40'
    Uderzenie Stachery z pokaźnego dystansu obronione przez Wieczerzaka.
  • 35'
    Bardzo spokojne spotkanie mamy okazję oglądać dziś w Cracovia Training Center. Mało okazji po obu ze stron, gra toczy się głównie w środkowej części boiska.
  • 28'
    Dwie kapitalne interwencje Madejskiego, który najpierw obronił uderzenie Macieja Żądło, a następnie instynktownie odbił dobitkę Krystiana Kardysia.
  • 22'
    Madejski zmuszony do pierwszej interwencji w tym spotkaniu. Golkiper Pasów bezproblemowo poradził sobie z lekkim uderzeniem Bakowskiego.
  • 16'
    Yellow card
    Mamy pierwsze indywidualne napomnienie w tym spotkaniu - żółtą kartką ukarany Jan Mróz.
  • 13'
    Krystian Kardyś spróbował swoich szans uderzeniem z rzutu wolnego, jednak piłka po jego strzale poleciała daleko od bramki Madejskiego.
  • 4'
    Dobra próba podania prostopadłego w kierunku Strózika w wykonaniu Zauchy rozczytana przez Marcina Wieczerzaka, który uprzedził napastnika Pasów i złapał piłkę.
  • Początek meczu
  • 11:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 28. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Pasów zmierzą się w Cracovia Training Center z Czarnymi Połaniec. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 12:00.