Stadion Miejski LKS Lodz
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
  • 16:55
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na żywo i już zapraszamy na kolejną, przy okazji domowego meczu z Jagiellonią Białystok!
  • KONIEC MECZU, CRACOVIA WYGRYWA W ŁODZI!
  • 90+3'
    Mocny strzał Tejana w środek bramki, spokojna interwencja Madejskiego
  • 90+2'
    Pewnie łapie piłkę Madejski
  • 90+2'
    Faul
    Atanasov fauluje Śliwę, szansa na dośrodkowanie dla gospodarzy
  • 90+1'
    Pięć minut dłużej potrwa ten mecz
  • 90'
    Jeszcze jedna zmiana u gospodarzy. Anton Fase w miejsce Pirulo
  • 89'
    Żółtą kartkę ogląda Paweł Jaroszyński
  • 87'
    To mógł być kontaktowy gol dla ŁKS-u! Pirulo miał świetną okazję, ale jego strzał z kilkunastu metrów przeleciał obok słupka
  • 85'
    A w miejsce kapitana Jakuba Jugasa pojawia się Arttu Hoskonen
  • 85'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Patryka Makucha zmienia Mateusz Bochnak
  • 85'
    Próba Kallmana z dystansu, Fin szukał dalszego słupka, ale nie trafił w bramkę
  • 82'
    Madejski pewnie piąstkuje i jest rzut rożny z przeciwległego narożnika
  • 81'
    Instynktowny strzał Ramireza zblokowany przez Glika, znów korner
  • 79'
    Karol Knap trafiony przypadkowo w gardło przez rywala, gra na moment przerwana
  • 77'
    Zmiana także w zespole Pasów. Udział w meczu kończy Michał Rakoczy, zastępuje go Karol Knap
  • 74'
    A Levent Gulen zmienia kapitana gospodarzy, Kamila Dankowskiego
  • 74'
    Dwie zmiany w ŁKS-ie. Śliwa zastępuje Hotiego
  • 72'
    Kilka minut małego przestoju w tym spotkaniu, większość gry toczy się w środku pola
  • 66'
    Bliźniacza sytuacja do tej sprzed kilku minut, znów Rakoczy sprzed pola karnego, znów bardzo niecelnie
  • 63'
    Zderzenie głowami Kallmana i Pirulo, odczuli to starcie obaj piłkarze
  • 63'
    Tejan skutecznie obija nogi jednego z piłkarzy Cracovii i znów rzut rożny dla ŁKS-u
  • 62'
    Rakoczy szukał technicznego strzału sprzed pola karnego, pomylił się jednak dosyć znacząco
  • 62'
    Po serii stałych fragmentów dla rywali, wreszcie rzut rożny dla Cracovii
  • 61'
    Ależ bomba z dystansu Dankowskiego! Świetnie interweniuje jednak Madejski
  • 60'
    Niezła wrzutka Mokrzyckiego, sytuacja wyjaśniona przez Ghitę
  • 60'
    Faulowany Pirulo, będzie okazja do dośrodkowania dla rywali
  • 58'
    Korner zakończony próbą z dystansu Pirulo, bardzo niecelną
  • 57'
    Znów z rogu zaczną piłkarze gospodarze
  • 57'
    Janczukowicz zagrał wzdłuż bramki, Jaroszyński czujnie uprzedza Pirulo
  • 55'
    Pierwsza zmiana dokonana przez Jacka Zielińskiego. Källman zmienia Śmiglewskiego
  • 54'
    Kolejny zblokowany strzał, tym razem próbował Tejan i znów rożny dla ŁKS
  • 53'
    Pasy mogły wyjść z groźną kontrą po tym rzucie rożnym, akcja została jednak przerwana po niecelnym podaniu Oshimy
  • 52'
    Rykoszet po strzale Ramireaza i korner dla gospodarzy
  • 51'
    Znów dobrze urwał się rywalom Oshima i wyłożył piłkę do Makucha, ten jednak źle w nią trafił
  • 50'
    Dankowski padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego, ale sędziowie słusznie zauważali, że wcześniej był spalony
  • 46'
    Wznawiamy grę. Jedna zmiana w zespole ŁKS, Piotr Janczukowicz zmienił Bartosza Szeligę
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY, PASY PROWADZĄ DWOMA GOLAMI
  • 45'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45'
    Jeszcze rzut rożny dla ŁKS-u na koniec pierwszej połowy
  • 43'
    Mocne zagranie Dankowskiego wzdłuż bramki Cracovii, nikt nie zamknął jednak tej akcji gospodarzy
  • 40'
    Kolejna próba Oshimy, który dobrze urwał się rywalom, znów jednak zabrakło mu precyzji
  • 37'
    Co za rajd Oshimy! Japończyk minął kilku rywali, zabrakło tylko skutecznego wykończenia akcji
  • 37'
    Ależ blisko Patryk Makuch! Słupek ratuje ŁKS po jego strzale sprzed pola karnego
  • 36'
    Rykoszet po strzale Pirulo, spokojnie radzi sobie z tą próbą Madejski
  • 33'
    Pierwsza interwencja Sebastiana Madejskiego! Nasz golkiper wykazał się dobrym refleksem przy mocnym strzale Tejana
  • 31'
    Makuch wywalczył korner dla Pasów
  • 30'
    Ładna kombinacja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem z dystansu Mokrzyckiego
  • 27'
    Pierwszy od dłuższego czasu atak ŁKS-u, Ghita dobrą interwencją przecina podanie Ramireza
  • 23'
    Zmiana w zespole gospodarzy. Ramirez pojawił się na boisku za Letniowskiego
  • 21'
    Ależ strzał! Jani Atanasov z dystansu i 2:0!
  • 20'
    Kontra Pasów zakończona strzałem Rakoczego z powietrza, piłka przeleciała jednak ponad bramką
  • 17'
    Strzał z dystansu Ghity, tym razem sporo jednak zabrakło do celu
  • 14'
    Pasy prowadzą! Udany strzał głową Ghity!
  • 11'
    Rakoczy trafia w poprzeczkę...
  • 9'
    Kartonik dla Aleksandra Bobka
  • 9'
    Penalty
    Rzut karny dla Cracovii!
  • 8'
    W odpowiedzi szukał strzału Tejan, ale dobrze w obronie popracowali piłkarze Cracovii
  • 6'
    Pierwsza okazja Pasów! Makuch zgrał głową do Rakoczego, jego strzał z kilku metrów świetnie broni jednak Bobek
  • 5'
    Jak na razie bardzo spokojna gra z obu stron
  • ZACZYNAMY MECZ W ŁODZI
  • 14:57
    Oba zespoły już na murawie, za chwilę początek spotkania
  • 14:37
    Dzisiejszy mecz Cracovii, a także wszystkie inne w PKO Ekstraklasie można śledzić w Canal + Online. Skorzystaj ze specjalnej oferty dla Naszych sympatyków - pakiet Canal+ za 39 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące (54 zł w kolejnych miesiącach). Więcej informacji tutaj: https://t.co/KFwagtng21[reklama]
  • 14:17
    Nasi dzisiejsi rywale wygrali w tym sezonie jak na razie dwa mecze, oba na własnym stadionie. Ostatnie dwa spotkania w wykonaniu ŁKS-u na Stadionie Króla to jednak porażka z Wartą Poznań i remis z Jagiellonią Białystok
  • 13:34
    Witamy serdecznie w relacji na żywo z pierwszego sobotniego meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Cracovia powalczy o punkty w wyjazdowym meczu z ŁKS-em Łódź