Cracovia U-18 Cracovia U-18
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Lech Poznań Lech Poznań
  • 90'
    Ostatni gwizdek spotkania. Pasy na inaugurację rozgrywek CLJ U-18 remisują z Lechem 1:1. Bramkę dla Cracovii zdobył Jakub Gut. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Dynamiczna akcja Grzebielucha prawą flanką zepchnięta do boku przez obronę gości.
  • 89'
    Druga połowa potrwa o minimum trzy minuty dłużej.
  • 87'
    Starcie z udziałem Grzebielucha na połowie Pasów, rzut wolny z okolic połowy boiska przyznany poznaniakom.
  • 85'
    Ciesielski pojawia się w miejsce Bartłomieja Kafla.
  • 84'
    Gracz Lecha zastępuje Antoniego Prałata.
  • 82'
    Stochniałek przygotowywany do zmiany w zespole Lecha, Ciesielski wśród Pasów.
  • 79'
    Żywa, intensywna gra po obydwu stronach. Obydwa zespoły szukają zwycięskiego trafienia.
  • 77'
    Krystian Bociek uspokaja grę w obronie Pasów, wycofując do bramkarza.
  • 75'
    Nasz gracz zastępuje na boisku Jakuba Mysiorskiego.
  • 73'
    Kacper Grzebieluch przygotowywany do zmiany.
  • 71'
    Wracamy do gry.
  • 70'
    Przerwa na uzupełnienie płynów.
  • 69'
    Mysiorski dośrodkowuje, jednak mocno ponad bramką.
  • 68'
    Chwilę później Marszałkiewicz pojawia się na boisku w miejsce Sommerfelda.
  • 68'
    Po stronie lechitów do zmiany przygotowuje się Marszałkiewicz.
  • 67'
    Zastępuje on Jakuba Wojtysko.
  • 66'
    Do zmiany przygotowywany Jakub Chrupcała.
  • 64'
    Szybkie rozegranie lechitów przerwane przez interwencję Góralczyka.
  • 62'
    Goście rozpoczynają od środka.
  • 61'
    MAMY WYRÓWNANIE! Uderzeniem z bliska piłkę do siatki kieruje Jakub Gut.
  • 60'
    Maksym Czekała w miejsce Jakuba Malca.
  • 60'
    Jędrzej Strózik zastępuje zdobywcę bramki, Olivera Zarębę.
  • 58'
    Podwójna zmiana przygotowywana w zespole z Poznania.
  • 55'
    Myszor przed dobrą sytuacją, ale w ostatniej chwili ręką odbija to bramkarz Lecha.
  • 53'
    Sprzed pola karnego uderza Gut, przelobowując obronę Lecha. Wyłapuje to jednak Drażdżewski.
  • 51'
    W zamieszaniu pod pole karnym piłka dociera do Góralczyka, który uderza na bramkę. Wyłapuje to jednak bramkarz gości.
  • 50'
    Gut dynamicznie wkracza w pole karne gości i uderza, ale wybija to bramkarz Lecha.
  • 48'
    W pole karne dośrodkowuje Malec, ale szybsi obrońcy Pasów. Przejmujemy piłkę.
  • 46'
    Drugą połowę w składzie Lecha rozpocznie Antoni Kozubal, zastępujący Patryka Gogóla.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • 13:25
    Obydwa zespoły wracają na boisko. Jedna zmiana w zespole gości.
  • 45'
    W starciu z Łuczakiem poszkodowany jeden z graczy gości. Chwila przerwy w grze, konieczna interwencja medyczna.
  • 45'
    Arbiter dolicza minimum dwie minuty do pierwszej połowy spotkania.
  • 44'
    Rzut wolny dla gości sprzed pola karnego wykonuje Gogól. Piłka jednak ląduje ponad bramką Pasów.
  • 42'
    Kolejne uderzenie Zaręby, jednak tym razem ponad poprzeczką.
  • 40'
    Po piłkę goni Bociek, jednak obrońcy rywala ściągają go w dół. Piłka przyznana Pasom.
  • 37'
    Pasy od środka.
  • 36'
    Niestety, goście obejmują prowadzenie. Na prawej flance miejsce znajduje sobie Zaręba, niskim strzałem uderzając w dolny narożnik bramki Łuczaka.
  • 32'
  • 30'
    Arbiter zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 27'
    Inicjatywę z wolna przejmują goście. Pasy jednak dobrze ustawione w defensywie.
  • 25'
    Dobra interwencja Łuczaka, wybijającego uderzenie Palacza z dystansu.
  • 23'
    Po rykoszecie w słupek uderza Prałat.
  • 20'
    Gra przenosi się w okolice środka pola.
  • 18'
    Wójcik leży w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy. Nasz zawodnik jest w stanie kontynuować grę, po chwili się podnosi.
  • 16'
    Po dośrodkowaniu w pole karne duże zamieszanie, ale uderzenie Góralczyka blokują defensorzy gości.
  • 15'
    Goście wybijają na rzut rożny mocne uderzenie Pasów z dystansu. Mamy rzut rożny.
  • 13'
    Długie podanie do linii ataku lechitów, ale przejmują obrońcy Pasów.
  • 12'
    Sommerfeld uspokaja grę Kolejorza, rozgrywając w defensywie.
  • 9'
    Piłka w walce w powietrzu przejęta przez Grzebielucha.
  • 8'
    Rozgrywamy piłkę na połowie Lecha, lecz nie oddajemy udanego strzału. Wybija bramkarz poznaniaków.
  • 6'
    Myszor bezpośrednio z rzutu wolnego, ale tylko obija boczną siatkę bramki Lecha.
  • 5'
    Pod polem karnym faulowany Kapek. Arbiter przyznaje rzut wolny Pasom.
  • 3'
    Zaręba próbuje rozgrywać piłkę w środku pola, ale przejmuje to Mróz.
  • 1'
    Od środka lechici. Zaczynamy nowy sezon CLJ!
  • 12:26
    Lech Poznań zagra w zestawieniu: Drażdżewski - Tomal, Waliś, Sommerfeld, Prałat, Zaręba, Gogół, Malec, Borowski, Pacławski, PalaczRezerwowi: Nowicki - Pingot, Strózik, Marszałkiewicz, Czekała, Czekała, Stochniałek, Kozubal
  • 12:29
    Obydwa zespoły już na murawie przy Akademii Wychowania Fizycznego. Za chwilę rozpoczynamy!
  • 12:25
    Skład Pasów: Łuczak - Mróz, Wójcik, Góralczyk, Bociek, Wojtysko, Kapek, Kafel, Gut, Mysiorski, MyszorRezerwowi: Grzywaczewski, Zarzycki, Płonka, Chrupcała, Ciesielski, Grzebieluch, Kwiatkowski
  • 12:10
    Witamy z obiektów krakowskiego AWF! Dziś młode Pasy rozpoczynają sezon 2020/21, podejmując gości z Poznania. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z tego spotkania.