Chrobry Głogów Chrobry Głogów
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
  • KONIEC MECZU. PASY W 1/16 FINAŁU PUCHARU POLSKI!
  • 120'
    Wybrzmiewa ostatni gwizdek arbitra Frankowskiego - po zwycięskiej bramce Mateusza Wdowiaka Pasy awansują do 1/16 finału kolejnej edycji Pucharu! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 119'
    Chrobry rozpoczyna od środka.
  • 118'
    Kolejne uderzenie już skuteczne! Na dwie minuty do końca prowadzenie daje nam Mateusz Wdowiak!
  • 118'
    Uderzenie Wdowiaka przed siebie wybija Bieszczad.
  • 117'
    Dośrodkowują gracze z Głogowa, piłka jednak nie dociera do Lebedyńskiego. Aut bramkowy.
  • 116'
    Rivaldinho z dystansu, niestety obok słupka bramki Bieszczada.
  • 115'
    Gospodarze wycofani, Pasy zamykają Chrobrego we własnym polu karnym.
  • 114'
    Dośrodkowanie na głowę Rivaldo Juniora niestety zbyt mocne, nasz napastnik tylko muska piłkę.
  • 113'
    Z piłką rozpędza się Pelle, będzie dośrodkowywał.
  • 112'
    Pasy konstruują akcję z wykorzystaniem własnej linii defensywnej. Czekamy na akcję oskrzydlającą.
  • 111'
    Dośrodkowanie Chrobrego zablokowane przez Michala Siplaka.
  • 110'
    Gra przenosi się w okolice środka pola.
  • 109'
    Niespiesznie wznawia Bieszczad.
  • 108'
    Dośrodkowanie Dimuna zbyt głębokie, ląduje na aucie bramkowym.
  • 107'
    Pelle uderza, ale broni Bieszczad przy krótszym słupku!
  • 106'
    W miejsce Kamila Pestki pojawia się zaś Milan Dimun.
  • 106'
    Drugą połowę dogrywki rozpoczynamy od podwójnej zmiany w zespole Pasów. Michała Rakoczego zastępuje Sebastian Strózik.
  • POCZĄTEK II POŁ. DOGRYWKI
  • 19:52
    Przed nami szybki powrót do gry.
  • KONIEC I POŁ. DOGRYWKI
  • 105'
    Po pierwszej części dogrywki Pasy w przewadze liczebnej, ale wynik wciąż bez zmian. Za chwilę wracamy do gry.
  • 104'
    Z piłką urywa się Pelle, rozgrywamy środkiem pola.
  • 103'
    Chaotyczna i szarpana gra po obydwu stronach. Zespoły nie chcą popełnić błędu.
  • 102'
    Michał Rakoczy wyłuskuje piłkę w środku pola, arbiter uznaje jednak, że robi to nieprzepisowo. Grę rozpocznie Chrobry.
  • 101'
    Uderzenie Pellego wyłapuje Bieszczad.
  • 100'
    Szybko przenosimy grę na połowę rywali.
  • 99'
    Lebedyński mija się z bramką Pasów, uderzenie mocno niecelne.
  • 98'
    Szybkie rozegranie, z kontrą pędzi Chrobry.
  • 97'
    Pasy rozpoczynają od rzutu wolnego z własnej połowy.
  • 96'
    Second yellow card
    Zdobywca bramki dla rywali, Michał Ilków-Gołąb, ogląda swoją drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Pasy w przewadze liczebnej do końca spotkania!
  • 95'
    Uderzenie napastnika gospodarzy ponad bramką Pasów. Piłkę wprowadzi do gry Niemczycki.
  • 94'
    Wybijamy piłkę na rzut rożny.
  • 93'
    Chrobry z kontrą, ale szybko rozbija to obrona Pasów.
  • 92'
    Żółta kartka dla Kamila Juraszka.
  • 91'
    Od środka grę rozpoczynają gospodarze.
  • POCZĄTEK I POŁOWY DOGRYWKI
  • 19:31
    Obydwa zespoły po krótkiej przerwie wracają na boisko. Przed nami dogrywka.
  • KONIEC II POŁOWY
  • 90'
    Koniec regulaminowego czasu gry! Pasy wyrównują chwilę przed gwizdkiem, przed nami dogrywka.
  • 90'
    Wyrównujemy w pierwszej minucie doliczonego czasu gry! Cornel Râpă znajduje drogę do siatki Chrobrego.
  • 89'
    Mamy rzut rożny, do narożnika podchodzi Hanca.
  • 88'
    Żółtą kartką napomniany Patryk Bryła, gracz gospodarzy.
  • 87'
    Ostatnie minuty spotkania. Pasy, gramy do końca!
  • 86'
    Kolejna zmiana w zespole Pasów. Floriana Loshaja zastępuje Michal Siplak.
  • 85'
    Uderzenie Pellego nieznacznie ponad bramką.
  • 84'
    Do zmiany szykowany Michal Siplak.
  • 83'
    Srodkiem pola przedziera się Pelle, piłka jednak przejęta przez głogowian.
  • 82'
    Szybkim rozegraniem kierujemy się na połowę rywali. Czas niestety gra na korzyść gospodarzy.
  • 81'
    Pasy rozpoczynają od środka.
  • 80'
    Michał Ilków-Gołąb kieruje piłkę do naszej siatki, gospodarze na prowadzeniu...
  • 79'
    Do narożnika udają się zawodnicy Chrobrego.
  • 78'
    Z kontrą pędzi Chrobry, wybijamy piłkę na rzut rożny.
  • 77'
    Maksymiliana Banaszewskiego zastępuje Damian Piotrowski.
  • 76'
    Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Dominika Piła pojawia się Adam Antochów.
  • 75'
    Dwaj zawodnicy rozgrzewają się przy ławce Chrobrego Głogów.
  • 74'
    Pasy szukają swojego szczęścia w akcjach oskrzydlających, jednak wciąż bez dobrej okazji do zdobycia bramki.
  • 73'
    Flanką pędzi Kamil Pestka, jednak szybsi obrońcy rywali.
  • 72'
    Pasy uspokajają grę, rozgrywając piłkę w tyłach.
  • 71'
    Rivaldinho zastępuje Marcosa Alvareza.
  • 70'
    Dośrodkowanie wybite przez obronę Chrobrego.
  • 69'
    Do zmiany szykuje się Rivaldo Júnior.
  • 68'
    Będziemy dośrodkowywać piłkę, sparowaną na rzut rożny.
  • 67'
    Uderzenie wybronione przez Bieszczada...
  • 66'
    Penalty
    Do piłki podchodzi Sergiu Hanca.
  • 65'
    Przewinienie w polu karnym, faulowany gracz Pasów, mamy rzut karny!
  • 64'
    Zastępuje on Mateusza Machaja.
  • 63'
    Do zmiany szykuje się Przemysław Stolc.
  • 62'
    Uderzenie Sergiu w ostatniej chwili wyłapuje Bieszczad!
  • 61'
    Pierwsza zmiana w zespole Chrobrego. Lebedyński zastępuje Damiana Kowalczyka.
  • 60'
    Szybkie rozegranie gospodarzy przejęte przez Jablonsky'ego.
  • 59'
    Ripostują gracze z Głogowa, również jednak uderzając niecelnie z dystansu.
  • 58'
    Do strzału z dystansu składa się Pelle, piłka ponad bramką.
  • 57'
    Gra po obydwu stronach nieco spokojniejsza. Czekamy na zaczepne akcje Pasów.
  • 56'
    Szybko piłkę do gry wprowadza bramkarz Pasów. Gra przenosi się w środek pola.
  • 55'
    Pasy zmuszone do wycofania piłki na kolejny rzut rożny. Dośrodkowanie jednak nieudane, ruszamy z kontrą.
  • 54'
    Ponownie futbolówkę przechwytuje Niemczycki.
  • 53'
    Futbolówka ląduje na rzucie rożnym, dośrodkowywać będą gracze Chrobrego.
  • 52'
    Chrobry naciera, mamy uderzenie z dystansu, które do góry wybija Niemczycki. Piłka przechwycona przez Pasy.
  • 51'
    Tym razem to Sergiu Hanca nieprzepisowo przerywa grę. Żółta kartka dla naszego gracza.
  • 50'
    Piłka przejęta przez zawodników Pasów po rzucie wolnym na połowie naszego zespołu.
  • 49'
    Ilków-Gołąb ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.
  • 48'
    Sergiu Hanca poszkodowany, arbiter szykuje się do wyciągnięcia żółtej kartki dla jednego z obrońców gości.
  • 47'
    Cracovia w ataku na polu karnym rywala, blokuje to jednak obrona Chrobrego.
  • 46'
    Pasy od środka, wracamy do gry!
  • 18:38
    Obydwa zespoły wracają na murawę. Bez zmian w składach dwóch drużyn.
  • 45'
    Wybrzmiewa gwizdek arbitra Frankowskiego. Do przerwy bez bramek w Głogowie, wracamy za kwadrans.
  • 45'
    Przerzut piłki na Machaja nieopanowany, Pasy przy piłce.
  • 45'
    Pierwsza połowa potrwa o minimum trzy minuty dłużej.
  • 44'
    Długie wznowienie Niemczyckiego przechwycone przez obronę rywali.
  • 43'
    Spokojniejsza gra w ostatnich minutach pierwszej połowy.
  • 42'
    Ripostuje Chrobry, uderzenie Praznovsky'ego jednak niecelne.
  • 41'
    Mocne uderzenie Alvareza zza pola karnego, odbija się jednak od obrony rywali.
  • 40'
    Kontuzjowany Radosław Kanach nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Michał Rakoczy.
  • 39'
    Z coraz większym animuszem atakuje Chrobry. Gospodarze mają jednak problemy z wejściem w pole karne Pasów.
  • 38'
    Długim podaniem próbował zagrywac Pelle, lecz chwilę wcześniej arbiter odgwizdał przewinienie w środku pola. Piłka dla głogowian.
  • 37'
    Chwila przerwy w grze, poszkodowany jeden z zawodników gospodarzy.
  • 36'
    Uspokajamy grę, rozgrywając krótką piłką w defensywie.
  • 35'
    Do uderzenia szykuje się wchodzący w pole karne Machaj, w ostatniej chwili interweniuje obrona Pasów.
  • 34'
    Z kontrą pędzą rywale, jednak rozbija ją Jablonsky pewną interwencją.
  • 33'
    Bliski uderzenia głową Pelle, ale mija się z piłką pod bramką rywali.
  • 32'
    Po raz kolejny Pasy przy narożniku boiska. Dośrodkowuje Hanca.
  • 31'
    Okres dłuższej wymiany podań w środku pola w wykonaniu gospodarzy.
  • 30'
    Gospodarze starają się grać dośrodkowaniem w pole karne Pasów, ale dobrze ustawiona defensywa Cracovii.
  • 29'
    Pasy pędzą z kontrą, ale nieco szybszy od Alvareza okazał się jeden z obrońców rywali.
  • 28'
    Po rzucie wolnym dla gospodarzy pewnie wybijają obrońcy Pasów.
  • 27'
    Dogranie do Hanki nieco zbyt mocne, piłka w polu karnym przejęta przez rywali.
  • 26'
    Ponownie aktywny duet Rapa - Wdowiak i jego akcja, zakończona dośrodkowaniem w pole karne. Wyłapuje to Bieszczad.
  • 25'
    Loshaj sprytnym podaniem uruchamia Kanacha, ten dośrodkowuje w pole karne. Szybsi jednak obrońcy Chrobrego.
  • 24'
    Po rzucie rożnym do uderzenia z dystansu składa się Hanca, blokowany jednak przez obrońcę rywali.
  • 23'
    Rozegranie Rapy z Wdowiakiem ląduje na rzucie rożnym po wybiciu przez obronę.
  • 22'
    Szarpana gra na głogowskim stadionie w ostatnich minutach. Obydwa zespoły szukają szansy na pierwsze trafienie.
  • 21'
    Rozegranie w środku pola powstrzymane przez zawodników gospodarzy.
  • 20'
    Długie podanie do Mandrysza, ale zawodnik gospodarzy nie dociera do piłki, która ląduje na aucie bramkowym. Wznowi Niemczycki.
  • 19'
    Wracamy do gry, młody zawodnik Pasów gotów ją kontynuować.
  • 18'
    Chwila przerwy w grze. Poszkodowany Radosław Kanach, nasz gracz nie podnosi się z murawy.
  • 17'
    Uderzenie po rzucie rożnym mocno niecelne, wznowi Niemczycki.
  • 16'
    Sprzed pola karnego Mandrysz, piłka odbija się od naszej obrony i ląduje na rożnym.
  • 15'
    Uderzenie Sergiu tuż z linii pola karnego powstrzymuje pewnym chwytem bramkarz gospodarzy.
  • 14'
    Zagranie lobem w pole karne Pasów w wykonaniu Mandrysza. Zbyt mocne jednak - przy piłce Niemczycki.
  • 13'
    Po raz kolejny mierzymy z dystansu, wznowi jednak Bieszczad.
  • 12'
    Agresywnie rozegranie Pasów próbuje przerwać Praznovsky, ale bezowocnie - przy piłce Hanca.
  • 10'
    Dośrodkowanie zakończone niecelnym uderzeniem, wznowi Bieszczad.
  • 11'
    Na spalonym złapany Mateusz Machaj, piłka przyznana Pasom.
  • 9'
    Kolejne uderzenie wybite na rzut rożny przez defensywę Chrobrego.
  • 8'
    Alvarez mocno z dystansu, nieznacznie ponad bramką.
  • 7'
    Radosław Kanach uspokaja grę, rozgrywając piłkę w środku pola.
  • 6'
    Spokojnie rozgrywamy na połowie gospodarzy.
  • 5'
    Piłka na aucie na połowie Chrobrego, wznowi Rapa.
  • 4'
    Przerzut piłki na stronę Wdowiaka zakończony interwencją obrony Chrobrego.
  • 3'
    Dośrodkowanie przechwycone przez Bieszczada, który wznawia długim wykopem.
  • 2'
    Pierwsze wybicie za linię końcową w wykonaniu zawodników gospodarzy. Rożny dla Pasów.
  • 1'
    Pierwszy gwizdek nowego sezonu za nami - rozpoczynamy mecz z Chrobrym!
  • 17:28
    Obydwa zespoły już na płycie głównej boiska. Sekundy do rozpoczęcia meczu. Zaczynamy!
  • 17:20
    Skład gospodarzy dzisiejszego spotkania: Bieszczad - Ilków-Gołąb, Praznovsky, Juraszek, Ratajczak - Ziemann, Mandrysz, Machaj, Piła, Banaszewski - Kowalczyk
  • 17:18

Skład naszego zespołu:

• 17:15

Witamy z Głogowa! Już za chwilę Pasy rozpoczną tu nowy sezon, rywalizując z miejscowym Chrobrym o awans do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.