Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
  • 16:51
  • Niestety koniec. Wracamy do Krakowa bez punktów.
  • 90'
    Dośrodkowanie Michała Wiśniewskiego przejmuje Tomasz Bała, ale ratują się gospodarze.
  • 90'
    Faulowany Vinicius, w pole karne gospdoarzy idzie Adam Wilk.
  • 89'
    Dobra próba wyjścia trzech zawodników Cracovii - zagranie Tomka Bały do Patryka Zauchy wybija jednak szybszy obrońca gospodarzy.
  • 88'
    Wbicie piłki z prawej strony wybija Krystian Bracik, ale przy piłce cały czas gospodarze.
  • 87'
    Dobrze przejął piłkę Mateusz Jarzynka i następnie odczuł skutki mocnego wejścia Jakuba Siedleckiego. Bez interwencji arbitra.
  • 85'
    Debiut w zespole Wisły Sandomierz - za strzelca bramki pojawia się sprowadzony z Miedzi Legnica obrońca Fryderyk Stasiak.
  • 85'
    Brutalnie faulowany Vinicius.
  • 84'
    Lekka wrzutka za plecy naszych stoperów w kierunku Miłosza Matuszewskiego, ale czujnie Adam Wilk.
  • 83'
    Ofensywnie ustawiona na ostatnie dziesięć minut Cracovia - na lewej obronie gra Michał Wiśniewski, a na prawej Daniel Pik.
  • 81'
    Faul
    Faulowany Jakub Siedlecki, który sam próbuje uderzyć z rzutu wolnego. Uderzenie odbija się od muru i pewnie łapie Adam Wilk.
  • 80'
    Zmiana środkowych pomocników w Cracovii - pojawia się Adam Malisz w miejsce Roberta Ożóga.
  • 79'
    Mocne dogranie piłki z lewej strony w pole karne, gdzie czekało dwóch zawodników Wisły Sandomierz. Do piłki dochodzi Mirosław Kmiotek i uderzeniem prawą nogą pokonuje Adama Wilka.
  • 76'
    Rzut rożny dla Wisły Sandomierz po zablokowany strzale Mateusza Kuśmierczyka.
  • 75'
    Dobrze odzyskał w obronie piłkę Daniel Pik i chciał zagrać długą piłkę do Tomasza Bały, ale czujnie obrońcy Wisły.
  • 74'
    Od dwóch, trzech minut gra toczy się po lewej stronie, ale cały czas nasze podania wybijane na aut na wysokości linii środkowej.
  • 72'
    Faulowany Michał Wiśniewski, ale zbyt lekkie później dośrodkowanie.
  • 70'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego łapie Adam Wilk, szybkie zagranie do Viniciusa, ale jego przerzucenie na prawą stronę niecelne.
  • 68'
    Wejdzie też Bartosz Klockowski.
  • 68'
    Zmiany w Wiśle Sandomierz.
  • 64'
    Jakub Siedlecki uderzył głową minimalnie nad bramką, ale wcześniej spalony.
  • 63'
    Piłkę przed polem karnym wybijał teraz Adam Wilk, ale przejął ją Jarosław Piątkowski. Próba przelobowania naszego bramkarz niecelna i zaczniemy od bramki.
  • 62'
    Dobre zagranie na lewą stroną do Viniciusa, ale jego dośrodkowanie wybiją obrońcy. Przy piłce nadal Cracovia, bo piłkę odzyskał Mateusz Supryn.
  • 60'
    Maciej Kołoczek z ostrego kąta i na rzut rożny wybija Adam Wilk.
  • 59'
    Daniel Pik będzie grał teraz na pozycji prawego obrońcy.
  • 59'
    W odpowiedzi dwie zmiany w Cracovii: za strzelca bramki wejdzie Tomasz Bała.
  • 58'
    Pierwsza zmiana w tym meczu w zespole gospodarzy.
  • 57'
    Dłużej przy piłce teraz gospodarze, ale cały czas wszystko dzieje się w bezpiecznej odległości od bramki Adama Wilka.
  • 54'
    Faul
    Faulowany nasz zawodnik i wznowimy grę w środkowym sektorze boiska.
  • 53'
    Zbyt mocne dośrodkowanie i do piłki nie dojdzie Daniel Chorab.
  • 51'
    Dobrze z piłką w polu karnym znalazł się Michał Wiśniewski, ale jego strzał zblokowany pewnie łapie Adam Polit.
  • 49'
    Faulowany Dorian Pituła, próba szybkie wznowienie gry i zagrania do Daniel Pika, ale na aut wybija Adrian Kajpust.
  • 48'
    Strzał w boczną siatkę w wykonaniu Jakuba Siedleckiego, pierwsze minuty dla gospodarzy, ale nie są to sytuacje bramkowe.
  • 46'
    Zbyt mocne dośrodkowanie Jarosława Piątkowskiego łapie Adam Wilk.
  • Remigiusz Biernat już gotowy do rozpoczęcia drugiej połowy, wracamy do gry!
  • 15:57

Za chwilę wracamy na druga połowę.

• 15:52
  • Przerwa. 1:1.
  • 44'
    Prostopadła piłka do Jarosława Piątkowskiego, ale Mateusz Jarzynka wybijając piłkę nabił jeszcze rywala i aut dla Pasów.
  • 43'
    Dobra próba zagrania na lewą stroną do Daniel Pika, ale wybijają gospodarze. Cały czas z akcją Cracovia.
  • 41'
    Faul
    Faulowany Remigiusz Biernat.
  • 40'
    Żółtą kartką upomniany Trener Wisły Sandomierz.
  • 38'
    Szybko mogli odpowiedzieć gospodarze, ale ratuje nasz poprzeczka. Strzelał Jakub Siedlecki.
  • 36'
    Kapitalna kontra naszej drużyny! Zaczęło się od dobrej akcji Wisły Sandomierz prawą stroną, ale wbicie piłki po ziemi Mirosława Kmiotka wybite przez naszych obrońców. O piłkę w okolicach linii środkowej powalczył Remigiusz Biernat, minął obrońcę i mając przed sobą tylko bramkarza gospodarzy pewnie uderzył. 1:1.
  • 35'
    Złe wyprowadzenie piłki przed gospodarzy i aut.
  • 33'
    Groźnie znowu za sprawą ataków lewą stroną gospodarzy - trzech zawodników w pojedynku z Michałem Wiśniewskim i Michałem Stacherą, ale wchodzącego z piłką w pole karne Kamila Bełczowskiego zablokował Mateusz Jarzynka.
  • 31'
    Niestety, mocne uderzenie z okolic linii pola karnego i Kamil Bełczowski daje prowadzenie Wiśle Sandomierz.
  • 30'
    Niebezpieczna strata Krystiana Bracika, ale asekurował go Adam Wilk. I długim wyrzutem w kierunku Doriana Pituły zaczynamy kolejną akcję.
  • 30'
    Na spalonym Kamil Bełczowski.
  • 28'
    Akcja prawą stroną - pojedynek "1 na 1" wygrał Michał Wiśniewski, rywal ratował się jeszcze zagraniem ręką, ale przywilej korzyści niewykorzystany w skutek niecelnego przerzucenia piłki na lewą stroną. Aut.
  • 27'
    Faul
    Faulował Daniel Pik.
  • 26'
    Niecelne uderzenie z dystansu Jakuba Siedleckiego.
  • 24'
    Aktywnie na lewej stronie przebił się Daniel Pik, ale późniejszy strzał Roberta Ożóga zablokowany.
  • 23'
    Groźne dośrodkowanie i piłka uderzona głową minimalnie mija prawy słupek bramki Adama Wilka.
  • 22'
    Wydawało się, że Remigiusz Biernat naciskany był przez dwóch rywali nieprzepisowo, ale zdaniem arbitra faulował nasz zawodnik.
  • 21'
    Pomocy medyków potrzebuje zawodnik gospodarzy.
  • 20'
    Dobre zagranie z lewej strony do Remigiusza Biernata, który przyjmuje piłkę tyłem do bramki i z rywalem próbuje odwrócić się. Strzał lewą nogą zablokowany przez obrońców.
  • 19'
    Dośrodkowanie Jarosław Piątkowski zamykał Daniel Chorab, który gra teraz wyżej, ale jego zagranie zablokował Krystian Bracik.
  • 18'
    Na spalonym Jarosław Piątkowski, ale i tak sytuację kontrolował Patryk Zaucha.
  • 17'
    Niecelnie Dorian Pituła do Michała Wiśniewskiego i od własnej bramki bramkarz Wisły Sandomierz.
  • 15'
    Pierwsze piętnaście minut dla naszej drużyny, to my rozgrywamy akcję.
  • 13'
    Kolejny raz próbujemy przerzucić piłkę od stoperów do bocznym pomocników. Tym razem zagranie na lewą stroną i próba wbicia piłki w pole karne, gdzie czekał Daniel Pik. Pierwszy jednak Daniel Chorab.
  • 11'
    Teraz dośrodkowanie gospodarzy i sami mogliśmy spowodować problemy we własnym polu karnym - do piłki wychodził Adam Wilk, ale Mateusz Jarzynka dotknął wcześniej futbolówkę, co mogło zmylić naszego bramkarza. Na szczęście bez większego zagrożenia.
  • 10'
    Dobrze przy piłce utrzymał się Dorian Pituła i zagrał do Michała Wiśniewskiego. Kolejna dobra próba dośrodkowania.
  • 9'
    Dośrodkowanie Roberta Ożóga wybija Daniel Chorab.
  • 7'
    Kolejna akcja prawą stroną zakończona wycofaniem przed pole karne Wisły, ale strzał Doriana Pituły nad bramką.
  • 5'
    Dobrze w odbiorze Michał Wiśniewski, zagranie do Remigiusza Biernata, który chciał zagrać do Daniela Pika mającego dużo miejsca po prawej stronie, ale jego podanie zbyt mocne.
  • 3'
    W odpowiedzi dwie akcje Cracovii, ale zabrakło dokładności przy końcowych podaniach. Później jeszcze źle wycofali piłkę gospodarze i z problemami wybija bramkarz Adam Polit.
  • 1'
    Od razu ruszyła z atakiem drużyna Wisły Sandomierz, ale pewnie w obronie nasi zawodnicy.
  • Z małym opóźnieniem, ale zaczynamy mecz 12. kolejki - losowanie wygrali gospodarze i to oni rozpoczną pierwszą połowę.
  • 14:59
    Nie wszystkie osoby zasiadające dziś na ławce rezerwowych gospodarzy mają wymagane maseczki, małe zamieszanie jeszcze przed meczem.
  • 14:52
    Sędzią dzisiejszego spotkania jest Jakub Pych z Dębicy.
  • 14:39

Obydwie drużyny na rozgrzewce, coraz bliżej do pierwszego gwizdka

• 14:20

Znamy skład, który na dzisiejszy mecz wybrał Trener Piotr Giza - w drugiej drużynie zobaczymy m.in. Daniela Pika, który wraca po kontuzji:

• 13:50

Nasza drużyna już na stadionie!

• 13:45
    Rywalizacja, która rozpocznie się równo o 15:00 będzie pierwszym, historycznym spotkaniem pomiędzy Cracovią a Wisłą Sandomierz.
  • 13:40

Zanim mecz, zapraszamy na podsumowanie poprzednich spotkań drużyny Trenera Piotra Gizy.

• 13:30
    Dzień dobry Sandomierz! Przed nami jedenasty mecz ligowy Pasów w trzeciej lidze. Rywale dotychczas rozegrali jedno spotkanie więcej i zgromadzili 22 punkty.