07-10-2020 15:30
Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 2
  • 90'
    Koniec spotkania. Pasiaste rezerwy remisują w Zabierzowie po emocjonującym, otwartym spotkaniu z Jutrzenką. Obydwa trafienia dla Cracovii II zdobył Daniel Pik. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Przerywamy akcję skrzydłem Jutrzenki.
  • 90'
    Sam na sam z bramkarzem do górnego podania pędzi Matheus - szybciej wybija golkiper Jutrzenki,
  • 90'
    Do końca spotkania arbiter dokłada cztery dodatkowe minuty.
  • 89'
    Napomniany również siedzący na ławce Mateusz Supryn.
  • 89'
    W obronie nieprzepisowo interweniuje Pituła - żółta kartka dla naszego gracza.
  • 88'
    Bardzo otwarta gra w ostatnich minutach spotkania. Obydwa zespoły starają się o zdobycie decydującej bramki.
  • 87'
    Żółtym kartonikiem napomniany członek sztabu zespołu Jutrzenki.
  • 86'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzeniu Zawadzkiego pewnie piłkę chwyta Peskovic!
  • 85'
    Ponownie reklamowane zagranie ręką zawodników Pasów. Arbiter nie decyduje się na użycie gwizdka.
  • 84'
    Do górnej futbolówki wyskakuje Peskovic, jednak Jutrzenka odzyskuje ją pressingiem. Uderzenie niecelne.
  • 83'
    Uderzenie Balawajdera broni Pesković, dobitka Kozieła obija słupek!
  • 82'
    Pik rozgrywa na skrzydle, finalnie jednak Wiśniewski zostaje zablokowany - Jutrzenka nie dopuszcza do strzału.
  • 80'
    Krótko, po ziemi uderzają gospodarze, nogami wybija to Pesković.
  • 79'
    Spotkanie wznowione.
  • 78'
    Na uraz uskarża się Leśniak. Chwila przerwy w grze, czekamy na powrót gracza gospodarzy do gry.
  • 77'
    Pietrzyk zastępuje Majcherczyka.
  • 76'
    Szybka gra Pasów, szukamy zwycięskiej bramki!
  • 75'
    Karol Pietrzyk przygotowuje się do zmiany w zespole Jutrzenki.
  • 74'
    Żółta kartka za faul na połowie rywala dla Matheusa.
  • 73'
    Szybkie rozegranie Strózika z Wiśniewskim, przejmuje to obrona gospodarzy.
  • 72'
    Szybko wznawiają gospodarze.
  • 71'
    REMIS! Ponownie Daniel Pik!
  • 70'
    Gracze Jutrzenki reklamują zagranie ręką w polu karnym Pasów. Gramy jednak dalej, arbiter nie dyktuje "jedenastki".
  • 69'
    Zastępuje Mateusza Supryna.
  • 68'
    Dorian Pituła szykowany do zmiany.
  • 67'
    Nieco chaotyczne ostatnie minuty w wykonaniu obydwu stron, które nie potrafią wykorzystać stwarzanych sobie nawzajem sytuacji.
  • 65'
    Starcie w polu karnym z udziałem Wiśniewskiego, gwizdek arbitra jednak milczy.
  • 64'
    Wiśniewski uderza z narożnika pola karnego, ale wprost w bramkarza.
  • 62'
    Bracik przedziera się flanką, grając krótkim podaniem. Zbliżamy się do pola karnego.
  • 61'
    Uderza Strózik, ponownie piłka wybita z linii bramkowej!
  • 60'
    Długie podanie do Kozieła, lecz piłkę pewnie przejmuje Stachera.
  • 58'
    Wznawiamy od środka.
  • 57'
    Szybka zmiana - gotowy do zmiany Matheus zastępuje Cecaricia.
  • 56'
    Niewiele czasu potrzebował Kozieł, by zaznaczyć swoją obecność. Strzał nie do obrony z dystansu i Jutrzenka na prowadzeniu...
  • 55'
    Do zmiany szykowany Matheus.
  • 54'
    Gospodarze w natarciu, spokojnie grają w ataku pozycyjnym pod polem karnym.
  • 52'
    Bartosz Kozieł za Macieja Kozickiego.
  • 52'
    Litewkę zastąpił Krzysztof Kozieł.
  • 51'
    Podwójna zmiana szykowana w zespole gospodarzy.
  • 50'
    Uderzenie Zauchy wybite z linii bramkowej!
  • 49'
    Kaczor próbuje dośrodkowania, blokuje go Bracik.
  • 47'
    Flanką przedzierają się Pasy, Michał Wiśniewski jednak naciskany w polu karnym - nie oddaje dobrego strzału.
  • 46'
    Wracamy. Obydwa zespoły bez zmian w składach.
  • 16:26
    Obydwa zespoły już na płycie boiska. Za chwilę zaczynamy!
  • 16:26

Za chwilę zawodnicy wrócą do gry.

• 16:19

W przerwie zapraszamy na podsumowanie pierwszych meczów w III lidze

• 45'
    Arbiter nie decyduje się na doliczenie żadnej dodatkowej minuty. Na przerwę schodzimy, remisując.
  • 44'
    Rozpoczynamy od środka.
  • 43'
    Niestety, mamy remis. Piłkę do siatki pakuje Balawender.
  • 41'
    Dobrze ustawiona obrona Pasów rozbija atak Jutrzenki.
  • 40'
    Przycisnęli zawodnicy z Giebułtowa. Akcja wybita na rzut rożny.
  • 39'
    Nieudana wrzutka gospodarzy, wybijają to Pasy.
  • 38'
    Kozicki poszkodowany na połowie Cracovii, rzut wolny dla gospodarzy.
  • 37'
    Trwają spokojniejsze minuty gry. Pasy szanują prowadzenie, spokojnie rozgrywając piłkę.
  • 35'
    Uderzenie ponad bramkę Jutrzenki.
  • 34'
    Poszkodowany Wiśniewski, lecz arbiter pozwala grać dalej na zasadzie przywileju korzyści. Pasy zbliżają się do bramki rywala.
  • 33'
    Kozicki uderza z bliska, wyłapuje to Peskovic.
  • 32'
    Dobry balans ciałem owocuje odnalezieniem się w polu karnym przez Supryna. W ostatniej chwili nasz gracz traci jednak piłkę na rzecz graczy Jutrzenki.
  • 30'
    Wiśniewski ucieka bokiem, lecz atak zostaje przerwany na połowie rywali.
  • 29'
    Flanką przedziera się Cecaric, dośrodkowanie zablokowane przez obronę Jutrzenki.
  • 28'
    Pod naszym polem karnym piłkę wyprowadza Stachera. Unikamy potencjalnie dobrej okazji gospodarzy.
  • 26'
    Zawadzki przed dobrą okazją! Piłkę przejmuje obrona Pasów.
  • 25'
    W defensywie pracuje Bojan Cecaric, odbierając piłkę Balawenderowi.
  • 24'
    Gospodarze od środka.
  • 23'
    Po dośrodkowaniu z rożnego pikę do siatki pakuje Daniel Pik, mamy prowadzenie!
  • 22'
    Piłka ponownie ląduje na rzucie rożnym po interwencji obrony gospodarzy.
  • 21'
    Rzut rożny dla Pasów, piłka wybita przez obronę rywali.
  • 20'
    Uderzenie w okienko wybite przez Peskovicia.
  • 19'
    Długie podanie do Litewki, który opanowuje piłkę z boku pola karnego.
  • 18'
    Uderzenie z dystansu przechodzi przez linię bramkową. Wznowi golkiper gospodarzy.
  • 17'
    Okres optycznej przewagi Pasów. Czekamy na efekty bramkowe.
  • 16'
    Bizoń przechwytuje piłkę na flance, próbując konstruować akcję skrzydłem. Szybko go jednak powstrzymujemy.
  • 15'
    Bezpośrednie uderzenie bramkarz gospodarzy wyłapuje w koszyczek.
  • 14'
    Stachera poszkodowany na połowie rywali, rzut wolny dla Pasów.
  • 13'
    Kolejny raz uderza aktywny Sebastian Strózik. Mija się jednak z bramką gości.
  • 11'
    Chaotyczny mecz w ostatnich minutach. Brakuje okazji po obydwu stronach, gra toczy się głównie w środku pola.
  • 10'
    Przejmujemy piłkę, spokojnie konstruując akcję od bramki.
  • 9'
    Trwa atak pozycyjny Jutrzenki. Gospodarze z problemami, próbują wejść bezskutecznie w nasze pole karne.
  • 8'
    Pod naszą bramkę przedziera się Bizoń, ale powstrzymuje go Pieńczak.
  • 7'
    Niespiesznie grę wznawia bramkarz Jutrzenki.
  • 6'
    Na flance szarpie Bojan Cecaric, ale wybija to obrona gospodarzy.
  • 5'
    Jutrzenka uspokaja grę. Gospodarze grają w środku pola.
  • 4'
    Tym razem z dystansu Wiśniewski, jednak w środek bramki rywali.
  • 3'
    Rozpędza się Cecaric, podając do Strózika. Strzał jednak wyłapany przez bramkarza rywali.
  • 2'
    Pierwszą zaczepną akcję prowadzą Pasy, ale grzęźnie ona na linii obrony Jutrzenki.
  • 1'

Mecz dostępny jest również w wersji wideo na naszym YouTube. Link udostępniamy poniżej.