Kup bilet na spotkanie Pasów!Chcesz zobaczyć na własne oczy mecz jedynego krakowskiego klubu w Ekstraklasie? Kup bilet na spotkania Cracovii! To niezwykle proste.


Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona jest zarówno online - na witrynie bilety.cracovia.pl - jak i w stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica.

Uwaga: podczas procesu sprzedaży prosimy o okazanie ważnej Karty Kibica Cracovii bądź - w razie jej braku - wyrobienie nowej. Zapraszamy zarazem do naszych Punktów Obsługi Kibica, gdzie czekają na Państwa nowe wzory pasiastych Kart. Przypominamy, że jednocześnie swoją ważność zachowują ich dotychczasowe wersje.

CENNIKI


Poniżej znajdziecie cennik Karnetów i biletów na wiosnę 2023. Sprzedaż abonamentów na nową rundę ruszył w poniedziałek, 5 grudnia.W sezonie 2022/2023 obowiązuje pełen zestaw dotychczasowych zniżek - zarówno karnetowych, jak i biletowych. Ich pełen spis dostępny jest na dole strony.

Cena karnetu ze zniżką na kontynuacjęCena karnetu bez zniżki
Sektor A/B188 zł209 zł
Sektor C*10 zł-
Sektor D107 zł119 zł
Sektor E/G215 zł239 zł
Sektor F/H269 zł299 zł
Sektor I161 zł179 zł

Cena biletu z kartą kibicaCena biletu bez karty kibica
Sektor A/B35 zł50 zł
Sektor C/D20 zł35 zł
Sektor E/G40 zł55 zł
Sektor F/H50 zł65 zł
Sektor I30 zł45 zł

*cena karnetu dla osoby niepełnosprawnej

Osoby niepełnosprawne wchodzą na sektor C za 1 zł


Bilet ulgowy dla kobiet, studentów, dzieci i seniorów - 15 zł

Dzieci od 8 do 15 lat wchodzą na sektor rodzinny za 1 zł. Dzieci poniżej 8 lat wchodzą na ten sektor za darmo.

Studenci - 
jedynym warunkiem zakupu biletów ze zniżką lub przedłużenia ważności ulgi jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl - należy wysłać skan legitymacji.

SPRZEDAŻ ONLINE


Jak zwykle zachęcamy do zakupu Karnetów oraz biletów poprzez portal bilety.cracovia.pl.

Przypominamy, iż karnety na mecze Pasów dostępne są tylko dla posiadaczy Kart Kibica Cracovii. Poniżej przedstawiamy dwa scenariusze zakupu karnetu online:

1. Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica Cracovii, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZALOGUJ". Loginem będzie adres e-mail, który był używany na portalu do tej pory, a tymczasowym hasłem numer PESEL. Po pierwszym logowaniu system poprosi o zmianę hasła i wpisanie nowego loginu. Po przejściu przez proces logowania, przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA.

2. Jeśli nie posiadasz Karty Kibica Cracovii, a chcesz kupić Karnet Jesień 2022 online, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZAŁÓŻ KONTO". Po wypełnieniu formularza z niezbędnymi danymi i zapoznaniu się z regulaminami, system przeniesie nas do kolejnego okna, w którym pojawi się Twój wniosek o wyrobienie Karty Kibica. Po wybraniu sposobu dostawy Karty Kibica system przeniesie Cię do płatności. Po uregulowaniu płatności Twoja Karta Kibica zostanie aktywowana i zakup karnetu stanie się możliwy. Przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA. 

(Uwaga: konto w STREFIE KIBICA na portalu bilety.cracovia.pl mogą założyć tylko posiadacze Kart Kibica - nie ma możliwości założenia konta bez opłacenia Karty Kibica Cracovii)

Przypominamy, iż wszystkie Karty Kibica, których ważność wygasała w okresie 01.01.2021 - 31.12.2021 zostały automatycznie przedłużone do 30.06.2022, aby ułatwić Wam zakup karnetu w odmienionym systemie sprzedaży.

Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica i nie korzystałeś/aś do tej pory z portalu bilety.cracovia.pl, a chcesz zacząć to robić, prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica, który aby odblokować funkcję logowania doda Twój adres e-mail do Twojego profilu.

INSTRUKCJA


Szczegółowa instrukcja kupna karnetu w nowym systemie biletowym dostępna jest [TUTAJ]. Umieściliśmy ją również w specjalnie stworzonym dziale INSTRUKCJE na stronie bilety.cracovia.pl, który znajdziecie na dole witryny.

REZERWACJE


W związku z obowiązującymi nas regulacjami, które - podobnie jak przed rokiem - dopuszczają wypełnienie 50% obiektów sportowych na otwartej przestrzeni z zachowaniem co drugiego miejsca pustego, posiadacze przedłużonych abonamentów zachowają miejsca wykupione przed rozpoczęciem sezonu 2020/21.

Docelowo Klub planuje powrót do rezerwacji miejsc karnetowych z rozgrywek 2019/20, jednak stanie się to formalnie możliwe dopiero w momencie stuprocentowego otwarcia obiektów sportowych.

PROMOCJE


- KARNET STUDENCKI/UCZNIOWSKI:

Dostępne są karnety studenckie/uczniowskie na rundę jesienną za 99 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl, należy wysłać skan legitymacji.

- KOBIETY #NASTADIONIE!:

Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również jesienne karnety za 99 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- OFERTA DLA SENIORÓW:

Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć karnet za 99 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

- ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

Najmłodsi kibice wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia i tylko wejście na Sektor Rodzinny. Na pozostałych sektorach obowiązuje cena biletu ulgowego.

- OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet na jesień dla osoby z niepełnosprawnością kosztuje 10 zł! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C.

SEKTOR VIP

Bilety i karnety na sektor VIP można kupować po kontakcie z Panią Gabrielą Osiecką.

Telefon: +48 694 464 558
Email: gabriela.osiecka@cracovia.pl

KONTAKT


Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, związane z procesem sprzedaży karnetów na nowy sezon, odpowiadamy w naszych Punktach Obsługi Kibica. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem pok@cracovia.pl, lub też telefoniczną pod numerem: +48 694 464 557.

PUNKTY OBSŁUGI KIBICA


Godziny otwarcia:
 10:00 - 20:00 (poniedziałek - piątek), 10:00 - 18:00 (sobota - niedziela)

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi nas rozporządzeniami sanitarnymi, Klub nie może prowadzić sprzedaży stacjonarnej biletów w dniu meczowym. W naszych Punktach będzie jednak dostępna obsługa, gotowa udzielić pomocy Kibicom we wszystkich sprawach technicznych.

Godziny otwarcia Punktów w dniu meczowym pozostają niezmienne.

BILETY CTC


Na boisku głównym Cracovia Training Center swoje mecze rozgrywa druga drużyna Cracovii, występująca na poziomie III ligi! Od teraz możesz wspomóc podopiecznych trenera Wojciecha Ankowskiego przychodząc na mecze zespołu, które są rozgrywane w Rącznej.

Cennik:

BILET NORMALNYBILET ULGOWY*UCZNIOWIE/STUDENCIDZIECI DO 7 R.Ż.RODZICE ZAWODNIKÓW
/ZAWODNICY
15 zł5 zł5 zł0 złInformacja u trenerów grup młodzieżowych

*Bilet ulgowy przysługuje kobietom oraz seniorom powyżej 65 r.ż.


BILETY NA MECZE CRACOVII II MOŻNA KUPIĆ [W TYM MIEJSCU].
 Wejściówki można nabyć także w formie tradycyjnej w Punktach Obsługi Kibica oraz na recepcji Cracovia Training Center (pn-pt: 7:00-21:00 oraz w dniu meczowym do godziny przed rozpoczęciem spotkania).

Godziny otwarcia Punktów:
Poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00
Sobota-niedziela: 10:00 - 18:00

Z POK kontaktować można się pod numerem telefonu +48 694 464 557 lub adresem mailowym pok@cracovia.pl.

Karnetowiczu! Twoja wejściówka na mecz Rezerw czeka na Ciebie na stronie bilety.cracovia.pl. Zaloguj się na swoje konto, wybierz dogodne miejsce na trybunie Cracovia Training Center i odbierz swój darmowy bilet na spotkanie drugiego zespołu Pasów, zaznaczając opcję "Darmowy dla karnetowiczów"!

Studencie! Jedynym warunkiem zakupu biletów ze zniżką jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet, na adres: pok@cracovia.pl - należy wysłać skan legitymacji.

Pamiętaj, że w przypadku wyboru metody dostarczenia "Bilet Elektroniczny", wejściówka ta nie będzie znajdowała się na Twojej Karcie Kibica. Jeśli chcesz wejść na stadion za pomocą Karty Kibica, wybierz opcję "Karta Kibica".

Zgodnie z regulaminem obiektu, na jego teren nie są wpuszczane zorganizowane grupy kibiców gości.

Pamiętaj! Podczas meczów rozgrywanych w Cracovia Training Center, regulamin obiektu CTC jest tożsamy z regulaminem wydarzenia [CZYTAJ TUTAJ].

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ