Bilety na mecz z Legią Warszawa już w sprzedaży! Wciąż dostępne także Karnety Jesień 2021Trwa sprzedaż wejściówek na kolejne domowe spotkanie Pasów. Przed nami mecz z Legią Warszawa, pierwszy gwizdek już 5 grudnia o 20:00 #NaStadionie Cracovii! Nadal dostępne są również Karnety Jesień 2021.


Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona jest zarówno online - na witrynie bilety.cracovia.pl - jak i w stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica.

Uwaga: podczas procesu sprzedaży prosimy o okazanie ważnej Karty Kibica Cracovii bądź - w razie jej braku - wyrobienie nowej. Zapraszamy zarazem do naszych Punktów Obsługi Kibica, gdzie czekają na Państwa nowe wzory pasiastych Kart. Przypominamy, że jednocześnie swoją ważność zachowują ich dotychczasowe wersje.

CENNIKI


Poniżej znajdziecie cennik biletów na mecze Pasów, a także Karnetów JESIEŃ 2021/22.


Podane w nim ceny abonamentów są kwotą bazową, a 60% upust dla Karnetowiczów JESIEŃ z poprzedniego sezonu naliczany będzie w momencie sprzedaży. Jak zawsze, w cenę karnetu wliczone pozostają mecze pasiastych rezerw.

Przypominamy, że zgodnie z założeniami rekompensat z minionego sezonu, posiadacze karnetów Cały z rozgrywek 2020/21 nie muszą kupować nowego abonamentu. Ich karnety zostają darmowo przedłużone do końca rundy jesiennej nowego sezonu. Proces jest w pełni automatyczny i nie wymaga pojawienia się w stacjonarnym Punkcie Obsługi Kibica.

Wszystkie obniżki oraz przedłużenia abonamentów obejmują każdy typ karnetu, zakupiony przed poprzednim sezonem - włącznie ze zniżkowymi abonamentami dla seniorów, studentów, kobiet, niepełnosprawnych lub dzieci.

Przed nowym sezonem obowiązuje pełen zestaw dotychczasowych zniżek - zarówno karnetowych, jak i biletowych. Ich pełen spis dostępny jest na dole strony.
SPRZEDAŻ ONLINE


Jak zwykle zachęcamy do zakupu Karnetów oraz biletów poprzez portal bilety.cracovia.pl.

Przypominamy, iż karnety na mecze Pasów dostępne są tylko dla posiadaczy Kart Kibica Cracovii. Poniżej przedstawiamy dwa scenariusze zakupu karnetu online:

1. Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica Cracovii, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZALOGUJ". Loginem będzie adres e-mail, który był używany na portalu do tej pory, a tymczasowym hasłem numer PESEL. Po pierwszym logowaniu system poprosi o zmianę hasła i wpisanie nowego loginu. Po przejściu przez proces logowania, przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA.

2. Jeśli nie posiadasz Karty Kibica Cracovii, a chcesz kupić Karnet Jesień 2021 online, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZAŁÓŻ KONTO". Po wypełnieniu formularza z niezbędnymi danymi i zapoznaniu się z regulaminami, system przeniesie nas do kolejnego okna, w którym pojawi się Twój wniosek o wyrobienie Karty Kibica. Po wybraniu sposobu dostawy Karty Kibica system przeniesie Cię do płatności. Po uregulowaniu płatności Twoja Karta Kibica zostanie aktywowana i zakup karnetu stanie się możliwy. Przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA. 

(Uwaga: konto w STREFIE KIBICA na portalu bilety.cracovia.pl mogą założyć tylko posiadacze Kart Kibica - nie ma możliwości założenia konta bez opłacenia Karty Kibica Cracovii)

Przypominamy, iż wszystkie Karty Kibica, których ważność wygasała w okresie 01.01.2021 - 31.12.2021 zostały automatycznie przedłużone do 30.06.2022, aby ułatwić Wam zakup karnetu w odmienionym systemie sprzedaży.

Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica i nie korzystałeś/aś do tej pory z portalu bilety.cracovia.pl, a chcesz zacząć to robić, prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica, który aby odblokować funkcję logowania doda Twój adres e-mail do Twojego profilu.

INSTRUKCJA


Szczegółowa instrukcja kupna karnetu w nowym systemie biletowym dostępna jest [TUTAJ]. Umieściliśmy ją również w specjalnie stworzonym dziale INSTRUKCJE na stronie bilety.cracovia.pl, który znajdziecie na dole witryny.

REZERWACJE


W związku z obowiązującymi nas regulacjami, które - podobnie jak przed rokiem - dopuszczają wypełnienie 50% obiektów sportowych na otwartej przestrzeni z zachowaniem co drugiego miejsca pustego, posiadacze przedłużonych abonamentów zachowają miejsca wykupione przed rozpoczęciem sezonu 2020/21.

Docelowo Klub planuje powrót do rezerwacji miejsc karnetowych z rozgrywek 2019/20, jednak stanie się to formalnie możliwe dopiero w momencie stuprocentowego otwarcia obiektów sportowych.

PROMOCJE


- OFERTA DLA STUDENTÓW:


Studenci wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu w naszym Punkcie Obsługi Kibica.

Dostępne są również karnety studenckie na rundę jesienną za 49 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- KOBIETY #NASTADIONIE!:

Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł oraz jesienne karnety za 49 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- OFERTA DLA SENIORÓW:

Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć bilety za 10 zł oraz karnet Jesień za 49 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

- ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

- ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I. Karnet Jesień dla dziecka w tym wieku dostępny jest w cenie 10 zł. 

- PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

Dostępne są również karnety jesienne dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Cena także w tym wypadku wynosi 49 zł. Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

- OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

SEKTOR VIP


Kibiców zainteresowanych kupnem biletu bądź przedłużeniem karnetów na sektor VIP zachęcamy do kontaktu z p. Moniką Misiak. Wiadomości mailowe przyjmujemy pod adresem: monika.misiak@cracovia.pl, tel. 694 464 558.

KONTAKT


Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, związane z procesem sprzedaży karnetów na nowy sezon, odpowiadamy w naszych Punktach Obsługi Kibica. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem pok@cracovia.pl, lub też telefoniczną pod numerem: +48 694 464 557.

PUNKTY OBSŁUGI KIBICA


Godziny otwarcia:
 10:00 - 20:00 (poniedziałek - piątek), 10:00 - 18:00 (sobota - niedziela)

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi nas rozporządzeniami sanitarnymi, Klub nie może prowadzić sprzedaży stacjonarnej biletów w dniu meczowym. W naszych Punktach będzie jednak dostępna obsługa, gotowa udzielić pomocy Kibicom we wszystkich sprawach technicznych.

Godziny otwarcia Punktów w dniu meczowym pozostają niezmienne.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ