Sprzedaż biletów oraz karnetów wstrzymana do odwołania


Informujemy, iż w związku z wprowadzeniem nowych zasad sanitarnych, obowiązujących od 17 października 2020, sprzedaż karnetów i biletów na kolejne mecze Pasów została wstrzymana do odwołania.


Dystrybucja zostaje wstrzymana w związku z wprowadzeniem nowych zasad sanitarnych, obowiązujących w ramach przeciwdziałania pandemii wirusa SARS-CoV-2. Zgodnie z ich treścią, zarówno w strefie "żółtej", jak i "czerwonej" wydarzenia sportowe do odwołania mają być rozgrywane bez udziału publiczności.

Nowe obostrzenia obowiązują od 17 października. Od tej chwili, aż do momentu ich zniesienia, Kluby sportowe nie mogą przyjmować publiczności na trybunach swoich obiektów.

Wszystkich, którzy wcześniej zakupili bilety na mecze Pasów informujemy, że w wypadku biletów nabytych przez Internet zwrot pieniędzy został przeprowadzony automatycznie.

W wypadku biletów zakupionych stacjonarnie, prosimy o kontakt z naszymi Punktami Obsługi Kibica drogą telefoniczną oraz mailową. Stacjonarne POK pozostają zamknięte w związku z bieżącą sytuacją epidemiczną.

Obsługa spraw bieżących prowadzona jest pod numerem +48 694 464 557 oraz adresem pok@cracovia.pl. Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9:00 - 17:30.

Posiadaczy karnetów na mecze Cracovii informujemy, że dalsze działania Klubu uzależnione będą od rozwoju sytuacji epidemicznej. Odpowiednie decyzje odnośnie rekompensat podejmiemy w zależności od okresu obowiązywania obecnie wprowadzonych obostrzeń.

O zmianach we wszystkich powyższych kwestiach będziemy informować na bieżąco, w osobnych komunikatach.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ