Kup bilet na spotkanie Pasów!Chcesz zobaczyć na własne oczy mecz jedynego krakowskiego klubu w Ekstraklasie? Kup bilet na spotkania Cracovii! To niezwykle proste.


Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona jest zarówno online - na witrynie bilety.cracovia.pl - jak i w stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica.

Uwaga: podczas procesu sprzedaży prosimy o okazanie ważnej Karty Kibica Cracovii bądź - w razie jej braku - wyrobienie nowej. Zapraszamy zarazem do naszych Punktów Obsługi Kibica, gdzie czekają na Państwa nowe wzory pasiastych Kart. Przypominamy, że jednocześnie swoją ważność zachowują ich dotychczasowe wersje.

CENNIKI


Poniżej znajdziecie cennik karnetów i biletów na sezon 2023/2024.W sezonie 2023/2024 obowiązuje pełen zestaw dotychczasowych zniżek - zarówno karnetowych, jak i biletowych. Ich pełen spis dostępny jest na dole strony.
KARNETY WIOSNA 2024:
Cena karnetu ze zniżką na kontynuacjęCena karnetu bez zniżki
Sektor A/B161 zł179 zł
Sektor C*7 zł7 zł
Sektor D90 zł100 zł 
Sektor E/G185 zł205 zł
Sektor F/H230 zł255 zł
Sektor I167 zł185 zł

KARNETY NA CAŁY SEZON 2023/2024:

Cena karnetu ze zniżką na kontynuacjęCena karnetu bez zniżki
Sektor A/B404 zł449 zł 
Sektor C*17 zł17 zł 
Sektor D225 zł250 zł 
Sektor E/G449 zł499 zł 
Sektor F/H566 zł629 zł 
Sektor I395 zł439 zł

Cena biletu z kartą kibicaCena biletu bez karty kibica
Sektor A/B35 zł50 zł
Sektor C/D20 zł35 zł
Sektor E/G40 zł55 zł
Sektor F/H50 zł65 zł
Sektor I35 zł50 zł

*cena karnetu dla osoby niepełnosprawnej

Osoby niepełnosprawne wchodzą na sektor C za 1 zł


Bilet ulgowy dla kobiet, studentów, dzieci i seniorów - 15 zł

Ulga dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi I stopnia - 50%

Dzieci od 8 do 15 lat wchodzą na sektor rodzinny za 1 zł. Dzieci poniżej 8 lat wchodzą na ten sektor za darmo.

Studenci - 
jedynym warunkiem zakupu biletów ze zniżką lub przedłużenia ważności ulgi jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl - należy wysłać skan legitymacji.

SPRZEDAŻ ONLINE


Jak zwykle zachęcamy do zakupu Karnetów oraz biletów poprzez portal bilety.cracovia.pl.

Przypominamy, iż karnety na mecze Pasów dostępne są tylko dla posiadaczy Kart Kibica Cracovii. Poniżej przedstawiamy dwa scenariusze zakupu karnetu online:

1. Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica Cracovii, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZALOGUJ". Loginem będzie adres e-mail, który był używany na portalu do tej pory, a tymczasowym hasłem numer PESEL. Po pierwszym logowaniu system poprosi o zmianę hasła i wpisanie nowego loginu. Po przejściu przez proces logowania, przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA.

2. Jeśli nie posiadasz Karty Kibica Cracovii, a chcesz kupić Karnet Jesień 2022 online, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZAŁÓŻ KONTO". Po wypełnieniu formularza z niezbędnymi danymi i zapoznaniu się z regulaminami, system przeniesie nas do kolejnego okna, w którym pojawi się Twój wniosek o wyrobienie Karty Kibica. Po wybraniu sposobu dostawy Karty Kibica system przeniesie Cię do płatności. Po uregulowaniu płatności Twoja Karta Kibica zostanie aktywowana i zakup karnetu stanie się możliwy. Przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA. 

(Uwaga: konto w STREFIE KIBICA na portalu bilety.cracovia.pl mogą założyć tylko posiadacze Kart Kibica - nie ma możliwości założenia konta bez opłacenia Karty Kibica Cracovii)

Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica i nie korzystałeś/aś do tej pory z portalu bilety.cracovia.pl, a chcesz zacząć to robić, prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica, który aby odblokować funkcję logowania doda Twój adres e-mail do Twojego profilu.

INSTRUKCJA


Szczegółowa instrukcja kupna karnetu w nowym systemie biletowym dostępna jest [TUTAJ]. Umieściliśmy ją również w specjalnie stworzonym dziale INSTRUKCJE na stronie bilety.cracovia.pl, który znajdziecie na dole witryny.

PROMOCJE


- KARNET STUDENCKI/UCZNIOWSKI:

Dostępne są karnety studenckie/uczniowskie na rundę jesienną za 99 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl, należy wysłać skan legitymacji.

- KOBIETY #NASTADIONIE!:

Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również jesienne karnety za 99 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- OFERTA DLA SENIORÓW:

Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć karnet za 99 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

- ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

Najmłodsi kibice wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia i tylko wejście na Sektor Rodzinny. Na pozostałych sektorach obowiązuje cena biletu ulgowego.

- OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet na jesień dla osoby z niepełnosprawnością kosztuje 10 zł! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C.

- ZASŁUŻENI, HONOROWI DAWCY KRWI PIERWSZEGO STOPNIA:

Osobom z tytułem Zasłużonego, Honorowego Dawcy Krwi I Stopnia przysługują karnety i bilety w cenie ulgowej. Z uwagi na to, że kobiety mają możliwość zakupu biletów i karnetów w cenie ulgowej, otrzymują one dodatkowy upust 50% od swojej dotychczasowej ulgi. Aby móc skorzystać z ulgi, podczas zakupu należy okazać legitymację honorowego dawcy krwi.

SEKTOR VIP

Bilety i karnety na sektor VIP można kupować po kontakcie z Panią Katarzyną Dybałą.

Telefon: +48 694 464 558
Email: katarzyna.dybala@cracovia.pl

KONTAKT


Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, związane z procesem sprzedaży karnetów na nowy sezon, odpowiadamy w naszych Punktach Obsługi Kibica. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem pok@cracovia.pl, lub też telefoniczną pod numerem: +48 694 464 557.

PUNKTY OBSŁUGI KIBICA

Godziny otwarcia: 10:00 - 20:00 (poniedziałek - piątek), 10:00 - 18:00 (sobota - niedziela)

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ