Karnety na Wiosnę 2022 już dostępne!Trwa sprzedaż abonamentów na rundę wiosenną 2022. Pierwszym meczem tej rundy będzie spotkanie z Lechem Poznań, 06.02 #NaStadionie Cracovii o godzinie 17:30!


Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona jest zarówno online - na witrynie bilety.cracovia.pl - jak i w stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica.

Uwaga: podczas procesu sprzedaży prosimy o okazanie ważnej Karty Kibica Cracovii bądź - w razie jej braku - wyrobienie nowej. Zapraszamy zarazem do naszych Punktów Obsługi Kibica, gdzie czekają na Państwa nowe wzory pasiastych Kart. Przypominamy, że jednocześnie swoją ważność zachowują ich dotychczasowe wersje.

CENNIKI


Poniżej znajdziecie cennik biletów na mecze Pasów, a także Karnetów WIOSNA 2022.Przed nowym sezonem obowiązuje pełen zestaw dotychczasowych zniżek - zarówno karnetowych, jak i biletowych. Ich pełen spis dostępny jest na dole strony.
SPRZEDAŻ ONLINE


Jak zwykle zachęcamy do zakupu Karnetów oraz biletów poprzez portal bilety.cracovia.pl.

Przypominamy, iż karnety na mecze Pasów dostępne są tylko dla posiadaczy Kart Kibica Cracovii. Poniżej przedstawiamy dwa scenariusze zakupu karnetu online:

1. Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica Cracovii, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZALOGUJ". Loginem będzie adres e-mail, który był używany na portalu do tej pory, a tymczasowym hasłem numer PESEL. Po pierwszym logowaniu system poprosi o zmianę hasła i wpisanie nowego loginu. Po przejściu przez proces logowania, przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA.

2. Jeśli nie posiadasz Karty Kibica Cracovii, a chcesz kupić Karnet Jesień 2021 online, wejdź na stronę bilety.cracovia.pl, a następnie kliknij "ZAŁÓŻ KONTO". Po wypełnieniu formularza z niezbędnymi danymi i zapoznaniu się z regulaminami, system przeniesie nas do kolejnego okna, w którym pojawi się Twój wniosek o wyrobienie Karty Kibica. Po wybraniu sposobu dostawy Karty Kibica system przeniesie Cię do płatności. Po uregulowaniu płatności Twoja Karta Kibica zostanie aktywowana i zakup karnetu stanie się możliwy. Przejdź do zakładki "KUP KARNET", wybierz interesujące Cię miejsce na stadionie, zapoznaj się z regulaminami, zaakceptuj je i przejdź do płatności. Po uregulowaniu płatności potwierdzenie zakupu karnetu pojawi się w zakładce "BILETY I KARNETY" w Twojej STREFIE KIBICA. 

(Uwaga: konto w STREFIE KIBICA na portalu bilety.cracovia.pl mogą założyć tylko posiadacze Kart Kibica - nie ma możliwości założenia konta bez opłacenia Karty Kibica Cracovii)

Przypominamy, iż wszystkie Karty Kibica, których ważność wygasała w okresie 01.01.2021 - 31.12.2021 zostały automatycznie przedłużone do 30.06.2022, aby ułatwić Wam zakup karnetu w odmienionym systemie sprzedaży.

Jeśli posiadasz aktywną Kartę Kibica i nie korzystałeś/aś do tej pory z portalu bilety.cracovia.pl, a chcesz zacząć to robić, prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica, który aby odblokować funkcję logowania doda Twój adres e-mail do Twojego profilu.

INSTRUKCJA


Szczegółowa instrukcja kupna karnetu w nowym systemie biletowym dostępna jest [TUTAJ]. Umieściliśmy ją również w specjalnie stworzonym dziale INSTRUKCJE na stronie bilety.cracovia.pl, który znajdziecie na dole witryny.

REZERWACJE


W związku z obowiązującymi nas regulacjami, które - podobnie jak przed rokiem - dopuszczają wypełnienie 50% obiektów sportowych na otwartej przestrzeni z zachowaniem co drugiego miejsca pustego, posiadacze przedłużonych abonamentów zachowają miejsca wykupione przed rozpoczęciem sezonu 2020/21.

Docelowo Klub planuje powrót do rezerwacji miejsc karnetowych z rozgrywek 2019/20, jednak stanie się to formalnie możliwe dopiero w momencie stuprocentowego otwarcia obiektów sportowych.

PROMOCJE


- OFERTA DLA STUDENTÓW/UCZNIÓW:


Studenci/uczniowie wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu w naszym Punkcie Obsługi Kibica.

Dostępne są również karnety studenckie na rundę wiosenną za 79 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- KOBIETY #NASTADIONIE!:

Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł oraz wiosenne karnety za 79 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- OFERTA DLA SENIORÓW:

Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć bilety za 10 zł oraz karnet Jesień za 79 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

- ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

- ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I. Karnet Wiosna dla dziecka w tym wieku dostępny jest w cenie 10 zł. 

- PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

Dostępne są również karnety wiosenne dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Cena także w tym wypadku wynosi 79 zł. Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

- OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

SEKTOR VIP


Kibiców zainteresowanych kupnem biletu bądź przedłużeniem karnetów na sektor VIP zachęcamy do kontaktu z p. Moniką Misiak. Wiadomości mailowe przyjmujemy pod adresem: kinga.marcinkiewicz@cracovia.pl, tel. 694 464 558.

KONTAKT


Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, związane z procesem sprzedaży karnetów na nowy sezon, odpowiadamy w naszych Punktach Obsługi Kibica. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem pok@cracovia.pl, lub też telefoniczną pod numerem: +48 694 464 557.

PUNKTY OBSŁUGI KIBICA


Godziny otwarcia:
 10:00 - 20:00 (poniedziałek - piątek), 10:00 - 18:00 (sobota - niedziela)

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi nas rozporządzeniami sanitarnymi, Klub nie może prowadzić sprzedaży stacjonarnej biletów w dniu meczowym. W naszych Punktach będzie jednak dostępna obsługa, gotowa udzielić pomocy Kibicom we wszystkich sprawach technicznych.

Godziny otwarcia Punktów w dniu meczowym pozostają niezmienne.

BILETY CTC


Na boisku głównym Cracovia Training Center swoje mecze rozgrywa druga drużyna Cracovii, występująca na poziomie III ligi! Od teraz możesz wspomóc walkę podopiecznych trenera Piotra Gizy o awans, przychodząc na mecze zespołu, które są rozgrywane w Rącznej.

Cennik:

BILET NORMALNYBILET ULGOWY*UCZNIOWIE/STUDENCIDZIECI DO 7 R.Ż.RODZICE ZAWODNIKÓW
/ZAWODNICY
10 zł5 zł5 zł0 złInformacja u trenerów grup młodzieżowych

*Bilet ulgowy przysługuje kobietom oraz seniorom powyżej 65 r.ż.


BILETY NA MECZE CRACOVII II MOŻNA KUPIĆ [W TYM MIEJSCU].
 Wejściówki można nabyć także w formie tradycyjnej w Punktach Obsługi Kibica oraz na recepcji Cracovia Training Center (pn-pt: 7:00-21:00 oraz w dniu meczowym do godziny przed rozpoczęciem spotkania).

Godziny otwarcia Punktów:
Poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00
Sobota-niedziela: 10:00 - 18:00

Z POK kontaktować można się pod numerem telefonu +48 694 464 557 lub adresem mailowym pok@cracovia.pl.

Karnetowiczu! Twoja wejściówka na mecz Rezerw czeka na Ciebie na stronie bilety.cracovia.pl. Zaloguj się na swoje konto, wybierz dogodne miejsce na trybunie Cracovia Training Center i odbierz swój darmowy bilet na spotkanie drugiego zespołu Pasów, zaznaczając opcję "Darmowy dla karnetowiczów"!

Studencie! Jedynym warunkiem zakupu biletów ze zniżką jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet, na adres: pok@cracovia.pl - należy wysłać skan legitymacji.

Pamiętaj, że w przypadku wyboru metody dostarczenia "Bilet Elektroniczny", wejściówka ta nie będzie znajdowała się na Twojej Karcie Kibica. Jeśli chcesz wejść na stadion za pomocą Karty Kibica, wybierz opcję "Karta Kibica".

Zgodnie z regulaminem obiektu, na jego teren nie są wpuszczane zorganizowane grupy kibiców gości.

Pamiętaj! Podczas meczów rozgrywanych w Cracovia Training Center, regulamin obiektu CTC jest tożsamy z regulaminem wydarzenia [CZYTAJ TUTAJ].

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ