Aktualności

Wywiady
News image
30.03.2020
P. Jaroszyński: Pasy są mi bliskie
Korzystając z wymuszonej przerwy w rozgrywkach ligowych postanowiliśmy wirtualnie odwiedzić włoskie Salerno, by porozmawiać z byłym zawodnikiem Pasów Pawłem Jaroszyńskim.
News image
29.03.2020
Trwa konkurs #EkstraklasaWDomu!
Rusza wyjątkowy konkurs dla użytkowników Oficjalnej Aplikacji Ekstraklasy oraz gry.lotto.pl! Do wygrania pięć zestawów, złożonych z koszulki meczowej ukochanego klubu oraz konsoli PlayStation 4 Slim 500 GB. Pokaż swoją tęsknotę za rozgrywkami ligowymi, spędzając czas w domu i zgarnij nagrody!
Wideo
News image
27.03.2020
Uratuj świat - #ZostańwDomu [VIDEO]
Dziś każdy z nas jest bohaterem. Uratuj świat i #ZostańwDomu!
News image
27.03.2020
Rada Nadzorcza Ekstraklasy uchwaliła zasady obniżania wynagrodzeń piłkarzy
Rada nadzorcza Ekstraklasy SA, na wniosek wszystkich klubów, podjęła uchwałę o zasadach ograniczania wynagrodzenia zawodników w związku z nadzwyczajnymi okolicznościami w kraju spowodowanymi przez pandemię wirusa SARS-CoV-2.
News image
27.03.2020
Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił pakiet pomocowy
Dziś odbyła się wideokonferencja z udziałem prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka, oraz sekretarza generalnego Macieja Sawickiego z członkami Zarządu Związku.
News image
27.03.2020
Turniej Ekstraklasy FIFA 20: Zmiana godzin rozgrywek w weekend
Przez najbliższe trzy dni trwać będzie wyjątkowy turniej e-sportowy pod hasłem Ekstraklasa #ZostanWDomu z FIFA20. Pierwszy dzień turniejowy rozpoczyna się już dzisiaj o 18:00. Przypominamy, że rejestrować można się poprzez stronę EkstraklasaGames.org. Zmianie ulegają ponadto godziny rozpoczęcia gier w sobotę oraz niedzielę. Wówczas gra wystartuje już o 16:00.
News image
27.03.2020
Wspieraj polski sport razem z fundacją Sport Twoją Szansą!
Możesz przekazać 1% podatku na wsparcie utalentowanych sportowców!
News image
26.03.2020
#ZostańwDomu i zaprojektuj wyjątkową koszulkę!
Już wkrótce do Oficjalnego Sklepu Cracovii trafi limitowana koszulka z motywem przewodnim #CracoviaToJestDuma.
News image
26.03.2020
#ZostańwDomu i zagraj w Turnieju Ekstraklasy!
Ekstraklasa wstrzymała swoje rozgrywki, ale piłkarska rywalizacja może się dalej toczyć nie tylko na boiskach. Wspierając ideę ograniczania kontaktów i pozostania w domu, organizujemy turniej e-sportowy pod hasłem Ekstraklasa #ZostanWDomu z FIFA20. Zapisy ruszają na stronie EkstraklasaGames.org.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ