Aktualności

News image
13.11.2019
Wracamy do treningów! Pierwsze zajęcia po przerwie [FOTO]
Po krótkiej przerwie rozpoczynamy cykl przygotowawczy do meczu z Zagłębiem Lubin! Zobaczcie, jak wyglądały dzisiejsze zajęcia.
Wideo
News image
13.11.2019
David Jablonský zaprasza na Puchar Kontynentalny #NaLodowisku! [VIDEO]
Już w ten piątek nasza sekcja hokejowa rozpocznie zmagania w półfinale rozgrywek Pucharu Kontynentalnego. Jesteśmy jednym Klubem - nasi piłkarze zapraszają na turniej!
News image
13.11.2019
MKS Cracovia SSA poszukuje kasjerek!
Jeśli chciałabyś zostać częścią załogi najstarszego Klubu sportowego w Polsce, mamy dla Ciebie propozycję! MKS Cracovia SSA poszukuje kasjerek, których zadaniem byłoby działanie ściśle podczas dnia meczowego.
News image
12.11.2019
Tylko do niedzieli bilety na mecz z Zagłębiem o 50% taniej!
Trwa sprzedaż biletów na najbliższy domowy mecz Pasów! Tylko do niedzieli w sprzedaży online wejściówki na mecz z Zagłębiem Lubin (25 XI, 18:00) kupisz o połowę taniej!
News image
12.11.2019
PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock - Cracovia [GALERIA]
Na koniec pierwszej rundy PKO BP Ekstraklasy zremisowaliśmy bezbramkowo w Płocku z tamtejszą Wisłą. Zobaczcie, jak wyglądał ten mecz w ujęciu naszego aparatu.
News image
11.11.2019
Podsumowanie 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy
Sobotnie spotkanie w Płocku zakończyło się bezbramkowym remisem zespołu Pasów. Przyjrzyjmy się, jak przebiegły pozostałe mecze naszych ligowych rywali w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.
News image
11.11.2019
Dziś 101. rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę
Dokładnie przed 101 laty, w dniu 11 listopada 1918 r., Rada Regencyjna przekazała patronowi naszego Stadionu i wielkiemu Kibicowi Pasów, Józefowi Piłsudskiemu, władzę wojskową oraz naczelne dowództwo Wojsk Polskich. Tego samego dnia Niemcy podpisały zawieszenie broni kończące I wojnę światową.
News image
10.11.2019
Klasy w Pasy na meczu z Zagłębiem Lubin - czekamy na Wasze zgłoszenia!
Przed nami ostatnia przerwa na mecze reprezentacji narodowych w tym roku. Po niej jednak wrócą ligowe emocje - w nich zaś kolejne domowe spotkanie Pasów. Zapraszamy na mecz z Zagłębiem Lubin wszystkie szkolne grupy zorganizowane w ramach akcji "Klasy w Pasy"!
News image
10.11.2019
Trwa sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin!
Tuż po przerwie na mecze reprezentacji narodowych rozegrane zostanie kolejne spotkanie Pasów na "Ziemi Świętej"! 25 listopada o godzinie 18:00 zmierzymy się z Zagłębiem Lubin. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Już teraz warto zapewnić sobie miejsce #NaStadionie.