Aktualności

News image
20.11.2019
Oświadczenie MKS Cracovia SSA
Zarząd MKS Cracovia SSA przedstawia odpowiedź na wywiad M. Białońskiego z Interii z T. Jażdżyńskim, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Wisła Kraków SA.
News image
19.11.2019
Michal Peškovič na dłużej z Pasami! Nowa umowa do 2021 roku
Kolejny ważny element zespołu zostaje przy Kałuży! Nowy kontrakt, obowiązujący do czerwca 2021 podpisał nasz bramkarz, Michal Peškovič.
News image
19.11.2019
Premiera gry Football Manager 2020 z PKO BP Ekstraklasą
Gra Football Manager 2020 na komputery PC i Mac jest już dostępna w sprzedaży, w polskiej i angielskiej wersji językowej. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób mecze ligowe w grze.
News image
18.11.2019
Oficjalne Fankluby Cracovii: Karty lojalnościowe już dostępne!
Już wkrótce koordynatorzy Oficjalnych Fanklubów Cracovii otrzymają karty, umożliwiające korzystanie ze specjalnego programu lojalnościowego, przeznaczonego dla wszystkich członków pasiastych OFC. Już dziś warto dołączyć do ich grona!
News image
18.11.2019
Reprezentacja U-21: Występ Kamila Pestki i Sylwestra Lusiusza
Ostatnie spotkanie w roku kalendarzowym rozegrała dziś reprezentacja Czesława Michniewicza, w meczu towarzyskim mierząc się z Czarnogórą. W minimalnie przegranym przez młodzieżową kadrę meczu od pierwszej minuty wystąpiło dwóch pasiastych kadrowiczów.
News image
18.11.2019
Reprezentacja U-20: Występ Michała Rakoczego w meczu z Norwegią
Za nami kolejne spotkanie młodzieżowej reprezentacji Polski pod wodzą Jacka Magiery. W towarzyskim meczu z Norwegią młodzi Polacy zremisowali 1:1. Od pierwszej minuty na placu gry pojawił się gracz Pasów, Michał Rakoczy.
News image
18.11.2019
Cracovia włącza się w akcję "Sergiu King"!
Bohater jesiennych Wielkich Derbów Krakowa, nasz gracz - Sergiu Hanca - po każdej zdobytej bramce pomaga ubogiej rodzinie w swoim ojczystym kraju, Rumunii. Trwa akcja pasiastej społeczności, rozpoczęta przez - zrzeszoną również w ramach Oficjalnych Fanklubów - grupę TT Cracovia, dzięki której pomoc najbiedniejszym zyska jeszcze szerszy wymiar.
Galerie
News image
18.11.2019
Centralna Liga Juniorów U-17: Wisła Kraków - Cracovia 1:5 [GALERIA]
W minioną sobotę odbył się ostatni jesienny mecz Centralnej Ligi Juniorów U-17. Zespół Trenerów Paszkiewicza i Wydrycha rozbił rywalkę zza miedzy aż 5:1. Tym samym Juniorzy Młodsi Cracovii utrzymują nadal status niepokonanych i zostając mistrzami jesieni! Brawo drużyna! Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia.
News image
18.11.2019
Mecz z Zagłębiem już 25 listopada! Bilety w sprzedaży
Już w tym tygodniu rozpocznie się 16. kolejka PKO BP Ekstraklasy. W poniedziałek zamknie ją mecz Pasów z Zagłębiem Lubin.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ