3 Liga, gr. IV: Cracovia II - Unia Tarnów, sobota, godz. 12:00 [ZAPOWIEDŹ]

  31.03.2023
  3 Liga, gr. IV: Cracovia II - Unia Tarnów, sobota, godz. 12:00 [ZAPOWIEDŹ]

  W sobotnie południe, na murawę Cracovia Training Center w Rącznej wybiegną ekipy Rezerw Pasów i tarnowskiej Unii. Oba zespoły będą miały za cel podtrzymanie zwycięskiej passy.

  W zeszłotygodniowej kolejce, zarówno Cracovia II, jak i Unia mogły świętować zdobycie kompletu punktów. Podopieczni Mirosława Kality pokonali na wyjeździe KS Wiązownica, 3-1. Dubletem popisał się Marcin Budziński, a wynik golem z rzutu karnego w drugiej połowie otworzył Sebastian Strózik. Na osłodę, honorowym trafieniem dla gospodarzy mógł pochwalić się Ivan Hurenko. Tarnowianie zaś wysoko pokonali Lubliniankę w domowym starciu. Kibice zobaczyli aż 9 bramek i 2 hat-tricki. W barwach Jaskółek popisał się nim Viktor Putin, zaś w szeregach gości z takiego wyczynu mógł cieszyć się Jarosław Mazur. Pozostałe gole dla Unii zdobyli Kamil Orlik, Artur Biały i Tomasz Palonek.

  Aktualnie w tabeli 3 Ligi, gr. IV, Pasy plasują się na 4. miejscu z 39-punktowym dorobkiem. To zaledwie 4 "oczka" mniej od liderującej Wieczystej Kraków i 3 od wiceliderów ze Stalowej Woli. Tarnowianie zajmują zaś 13. pozycję. Na ich dorobek 26 punktów złożyło się 7 zwycięstw, 5 remisów i 9 porażek.

  Jesienią w Tarnowie zdecydowanie lepszym zespołem były Rezerwy Cracovii. Podopieczni wówczas Wojciecha Ankowskiego pokonali Jaskółki aż 4-0. Po bramce zdobyli wówczas Kacper Nowicki, Patryk Zaucha, Mateusz Pieńczak i Krystian Bracik.

  Pierwszy gwizdek Michała Bobreka z Krakowa-Podgórza zaplanowano na godzinę 12:00. Bilety na to starcie wciąż można zakupić [W TYM MIEJSCU]. Dla niemogących przyjechać do Rącznej, przygotowana zostanie transmisja na klubowym kanale w serwisie YouTube, a także relacja tekstowa "na żywo".

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ