3 Liga, gr. IV: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia II, sobota, godz. 17:00 [ZAPOWIEDŹ]

  26.05.2023
  3 Liga, gr. IV: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia II, sobota, godz. 17:00 [ZAPOWIEDŹ]

  Do końca sezonu 2022/2023 w 3 Lidze pozostały tylko 4 kolejki. W sobotnie popołudnie, podopieczni Mirosława Kality zagrają w Ostrowcu Świętokrzyskim z miejscowym KSZO 1929. Wygrana w tym starciu może dać Pasiastym Rezerwom awans na 4. miejsce w ligowej tabeli.

  W ostatnim tygodniu odbyły się dwie kolejki zmagań na czwartym szczeblu rozgrywkowym. W sobotę, ekipa Pasów wysoko uległa na wyjeździe Podhalu Nowy Targ po trafieniach Petera Drobňáka, Marcina Michoty, Bartosza Żurka i dublecie Grzegorza Płatka. W środę zaś, ekipa pod wodzą Mirosława Kality mogła dłużej potrenować przed najbliższym pojedynkiem wyjazdowym ze względu na to, że z urzędu otrzymała walkower za mecz z wycofanym z rozgrywek, ŁKS-em Łagów.

  Ostrowczanie przed tygodniem pokonali minimalnie liderów tabeli, Stal Stalowa Wola po bramkach Oleksiy'a Maidanevycha i Fryderyka Janaszka, zaś honorowego gola dla gości zdobył Jakub Banach. W środę wygrali na wyjeździe z Lublinianką. Jedyne trafienie tego meczu było dziełem Kamila Bełczowskiego. 

  Pasy i KSZO 1929 są sąsiadami w ligowej tabeli. Wyżej jest ekipa z województwa świetokrzyskiego, która uzbierała 2 "oczka" więcej od Cracovii II. Oznacza to, że sobotni mecz będzie starciem o czwarte miejsce po zakończeniu 31. kolejki zmagań w 3 Lidze, gr. IV. Jesienią w Cracovia Training Center górą były Pasy. Stało się tak dzięki golom Sebastiana Strózika z rzutu karnego i Jakuba Guta.

  Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję z meczu będzie można obejrzeć w systemi pay-per-view na stronie Polsport.live. My zaś zachęcamy Was do śledzenia naszej relacji tekstowej "na żywo" dostępnej na cracovia.pl, a także do sprawdzania informacji o zmianie wyniku na kanałach społecznościowych Akademii Cracovii.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ