Aktualności

Filtry
Galerie
News image
02.08.2020
III liga, gr. IV: Cracovia II - Avia Świdnik [GALERIA]
Za nami udana inauguracja nowego, trzecioligowego sezonu pasiastych rezerw. Spotkanie z Avią Świdnik obserwował również nasz aparat.
Galerie
News image
13.07.2020
Baraż o awans do III ligi: Cracovia II - Unia Tarnów [GALERIA]
W minioną niedzielę rezerwy Pasów dzięki wygranej nad Unią Tarnów zapewniły sobie awans do rozgrywek III ligi w sezonie 2020/21!
Galerie
News image
09.07.2020
Baraż o awans do III ligi: Unia Tarnów - Cracovia II [GALERIA]
Za nami pierwsze spotkanie barażowe o awans na szczebel rozgrywek makroregionalnych. O promocję z IV do III ligi po raz pierwszy zawalczyły wczoraj Unia Tarnów i rezerwy Pasów. Spotkaniu przyglądał się pasiasty aparat.
Galerie
News image
13.03.2020
Rezerwy Pasów trenują w oczekiwaniu na początek rundy [FOTO]
Przed rezerwami Pasów przymusowa przerwa w rozgrywkach. Brak spotkań nie oznacza jednak wolnego dla naszej drugiej drużyny. Zobaczcie, jak przebiegają treningi #CracoviaRezerwy.
Galerie
News image
24.02.2020
Rezerwy: Cracovia II - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie [FOTO]
W minoną sobotę Cracovia II rozegrała mecz kontrolny z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie.
Galerie
News image
17.02.2020
Rezerwy: Cracovia II - Słomniczanka Słomniki [FOTO]
W sobotę 15 lutego odbył się kolejny sparing rezerw Cracovii. Pasy po bardzo zaciętym pojedynku zremisowały z Słomniczanką Słomniki 2:2.
Galerie
News image
09.02.2020
Rezerwy Pasów zwycięskie w sparingu z BKS Bochnia
8 lutego o godz. 10:00 na boisku przy ul. Wielickiej odbyło się kolejne spotkanie sparingowe drużyny rezerw Pasów. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych sytuacji strzeleckich. Ostatecznie Cracovia II pokonała rywali 5:1.
Galerie
News image
01.02.2020
Rezerwy Pasów zwycięskie w sparingu z Wiślanami Jaśkowice
Sobotni poranek rozpoczął się od meczu sparingowego w którym drużyna rezerw Cracovii podjęła na boisku przy ul. Wielickiej gości z Jaśkowic. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pasów 3:1.
Galerie
News image
05.09.2019
Cracovia II - Beskid Andrychów [FOTO]
Już w tę sobotę pasiaste rezerwy zawalczą o kolejne zwycięstwo w ramach rozgrywek IV ligi małopolskiej. Zerknijmy więc na to, jak wyglądała ostatnia, bardzo istotna wygrana z wiceliderem z Andrychowa.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ