Okręgowy Puchar Polski "Rejon Kraków": Błękitni Modlnica - Cracovia II, godz. 16:45

  21.09.2021
  Okręgowy Puchar Polski "Rejon Kraków": Błękitni Modlnica - Cracovia II, godz. 16:45

  O awans do ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski “Rejon Kraków” zagramy już jutro z Błękitnymi Modlnica! Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na 16:45.

  Nasz jutrzejszy rywal ma za sobą już dwa mecze na szczeblu krakowskiego Pucharu. Drużyna Błękitnych dotarła do V rundy po zwycięstwach nad Prądniczanką II (6:0) oraz Sokołem Kocmyrzów (2:2, 3:1 w rzutach karnych). Drużyna z Modlnicy na co dzień rozgrywa swoje mecze w Keeza Klasie okręgowej, grupie Kraków I. Jako, że reprezentuje niższą klasę rozgrywkową będzie gospodarzem meczu z pasiastymi rezerwami.

  Po pięciu spotkaniach rundy jesiennej w swojej grupie Błękitni Modlnica zajmują siódmą lokatę na czternaście zespołów. Ich mecze charakteryzują się ciekawą, otwartą grą i dużą liczbą padających bramek. Jak dotąd Błękitni Modlnica zdobyli ich aż 18. To drugi najwyższy wynik w lidze.

  Poprzednie starcie naszych rezerw z Błękitnymi to również mecz w ramach okręgowego Pucharu. 2 września 2014 roku w ramach IV rundy rozgrywek Cracovia II pokonała rywala wynikiem 4:2.

  W ćwierćfinale zwycięzca rywalizacji między Błękitnymi i Cracovią II zmierzy się z lepszym zespołem z pary Garbarnia II - Clepardia Kraków. Zwieńczeniem krakowskiego Pucharu będzie mecz finałowy, którego zwycięzca awansuje do rozgrywek na szczeblu małopolskim.

  Naszym pasiastym rezerwom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za awans do dalszego etapu rozgrywek!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ