Puchar Polski Rejon Kraków: Znamy drabinkę rozgrywek

  10.07.2021
  Puchar Polski Rejon Kraków: Znamy drabinkę rozgrywek

  Za nami losowanie pełnej drabinki okręgowego Pucharu Polski na szczeblu Rejonu Kraków. Rezerwy Pasów rozpoczną grę od V rundy w dniu 21 września (wtorek).


  Rywalizacja o awans do najlepszej szesnastki w Małopolsce rozpocznie się już w ostatnim dniu lipca, kiedy to rozegrana zostanie część spotkań I rundy. Szybka podróż przez kolejne szczeble czeka sympatyków krakowskiej piłki aż do 11 listopada, kiedy rozegrany zostanie lokalny finał.

  Przed rokiem o zwycięstwo w nim rywalizowała także Cracovia II, ostatecznie jednak ulegając zespołowi Wieczystej Kraków. Tym razem również chcemy grać o końcowy triumf.

  Zespół Trenera Piotra Gizy swój pierwszy mecz w okręgowym Pucharze rozegra 21 września o 16:30. Rezerwy Pasów będą gośćmi jednego z pięciu potencjalnych rywali, ulokowanych w naszej części drabinki.

  Potencjalni przeciwnicy Cracovii II w V rundzie krakowskiego Pucharu Polski:

  Sparta Skrzeszowice
  Strażak Goszcza
  Prądniczanka II Kraków
  Błękitni Modlnica
  Sokół Kocmyrzów

  Naszego rywala poznamy w dniu 8 września, kiedy to rozegrany zostanie mecz IV rundy, którego zwycięzca awansuje do pary z Cracovią II. Po V rundzie na wygranych czekają ćwierćfinały, a następnie decydujące rozgrywki półfinałowe i finałowe.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ