Rezerwy: Cracovia II - MKS Trzebinia, godz. 12:00

  16.11.2019
  Rezerwy: Cracovia II - MKS Trzebinia, godz. 12:00
  Przed nami koniec rundy jesiennej w rozgrywkach IV ligi małopolskiej, grupy zachodniej. Ostatnie spotkanie przed zimową przerwą rezerwy Pasów zagrają w roli gospodarzy, podejmując MKS Trzebinia. Pierwszy gwizdek wybrzmi w samo południe.

  Zespół Trenera Piotra Gizy wciąż ma szansę zimować na pozycji lidera czwartoligowej tabeli. Zapewni nam to zwycięstwo oraz jakakolwiek równoczesna strata punktów przez zespół Wiślan Jaśkowice. Ich spotkanie w Kocmyrzowie - gdzie poległy ostatnio rezerwy naszej rywalki zza miedzy - rozpocznie się dokładnie o 13:30.

  Rywal Pasów przed przerwą w rozgrywkach to zespół, który w tym sezonie zajmuje pewne miejsce w bezpiecznym środku tabeli. Graczom MKS Trzebinia daleko zarówno do szerokiej czołówki, jak i dołów rozgrywek. Trzebinianie z sześcioma wygranymi, sześcioma remisami oraz czterema remisami lokują się na dziesiątej pozycji pośród osiemnastu zespołów.

  Co warte zauważenia - rywal lepiej radzi sobie na wyjazdach. Na obiektach rywali poniósł tylko jedną porażkę, trzykrotnie zwyciężając oraz remisując. Mimo lepszych statystyk punktowych zespół z Trzebini gorzej strzela podczas spotkań wyjazdowych. Na siedem takich spotkań trafiali oni jedynie ośmiokrotnie, nieznacznie przekraczając średnią bramki na mecz.

  Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany na obiekcie Orła Piaski Wielkie przy ul. Niebieskiej 2. Przypominamy, że bilety do nabycia są sprzedawane bezpośrednio przed spotkaniem. Dostępne są bilety normalne i ulgowe. Za pierwszy z nich zapłacić trzeba 10 PLN. Wejściówka ulgowa kosztuje połowę tej ceny.

  Ulgą, umożliwiającą kupno tańszego biletu, objęci są uczniowie i studenci (za okazaniem legitymacji szkolnej bądź studenckiej), a także kobiety, seniorzy (po 65 roku życia) oraz osoby niepełnosprawne. Karnetowicze nie płacą za wstęp - mecze Cracovii II są ujęte w ramach abonamentu.

  Dla wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na spotkaniu rezerw, przygotowaliśmy relację tekstową. Przeprowadzona zostanie na łamach portalu cracovia.pl.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ