Rezerwy: Dalin Myślenice - Cracovia II, godz. 15:00

  26.10.2019
  Rezerwy: Dalin Myślenice - Cracovia II, godz. 15:00
  Czas na kolejne punkty na wyjazdowym szlaku pasiastych rezerw! Tym razem zespół Trenera Piotra Gizy udaje się do Myślenic, by zagrać z tamtejszym Dalinem. Pierwszy gwizdek już o godzinie 15:00.

  Dzisiejszy rywal Pasów to zespół środka tabeli w bieżącym sezonie czwartej ligi. Dalin zajmuje bezpieczne, dziesiąte miejsce w osiemnastozespołowej stawce, tracąc kilkanaście punktów tak do czołówki, jak również do strefy spadkowej. Z tej pozycji potrafi zarówno przeszkodzić najlepszym, ale też zaliczać mniej udane spotkania.

  Na własnym boisku nasi przeciwnicy to jednak przede wszystkim zespół skłonny do dzielenia się punktami. W siedmiu spotkaniach w Myślenicach Dalin remisował aż czterokrotnie, odnosząc ponadto dwa zwycięstwa i ponosząc jedną porażkę. Jednym z remisów zakończyło się również ostatnie spotkanie rywala przed własną publicznością, w którym Dalin urwał punkty Beskidowi Andrychów po wyniku 2:2.

  Po wzięciu pod uwagę również spotkań wyjazdowych, okazuje się, że gracze z Myślenic to najczęsciej remisujący zespół w lidze. Na trzynaście kolejek jedno "oczko" dopisywali sobie w niemal połowie, tj. sześciu meczach. Z pewnością to przeciwnik walczący do końca, niełatwy do pokonania nawet dla najlepszych w IV lidze.

  Wierzymy jednak, że w gronie zwycięzców znajdzie się dziś również Cracovia II. Liczymy na kolejne ważne punkty w walce o awans do III ligi! Pierwszy gwizdek już o 15:00. Relację tekstową z meczu przeprowadzi portal cracovia.pl.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ