Rezerwy: Słomniczanka Słomniki - Cracovia II - porażka drużyny Pasów

09.11.2019
    Drużyna rezerw Cracovii musiała uznać wyższość drużyny Słomniczanki Słomniki. Po ciężkim meczu w trudnych warunkach Pasy przegrywają z gospodarzami 0:1. Ważną informacją jest, że 45 min rozegrał powracający po chorobie Rubio.

SŁOMNICZANKA - CRACOVIA II 1:0 (0:0)

1:0 - Nelson 54' (rzut karny)

Żółte kartki: Sarota - Pituła, Biernat, Kruppa.

SŁOMNICZANKA: Widawski - Dębowski, Rodrigo, Rojek (64' Berliński), Filipek, Sarota, Kasza, Bieszczanin, Nelson, Khyshchenko, Strona (85 Biduch).

CRACOVIA II:  Wilk - Zaucha (70' Ferreira), Supryn, Pająk, Jarzynka, Ożóg (73' Bała), Kruppa, Pituła (60' Malisz), Biernat (46' Rubio), Zięba, Wiśniewski.

90+5' - Koniec meczu. Wynik końcowy 1:0 dla gospodarzy.

90' - Sędzia nie kończy meczu. Dolicza co najmniej 4 minuty.

87' - Kolejny zawodnik gospodarzy Filipek otrzymuje Żółtą kartkę, schodzi natomiast Khyshchenko w jego miejsce pojawia się Darchoł

85' - Na boisku w drużynie gospodarzy pojawia się Biduch, a opuszcza je Strona.

80' - Rzut wolny wykonuje Sarota, jednak obrona Cracovii poradziła sobie z opanowaniem sytuacji.

78' - Cracovia usiłuje sforsować obronę gospodarzy, dobry strzał choć nad poprzeczką wykonał Wiśniewski.

73' - Kolejna zmiana w naszym zespole, schodzi Ożóg - wchodzi Bała.

70' - Zmiana w drużynie Pasów. Boisko opuścił Zaucha, a w jego miejsce pojawił się Vinicius Ferreira.

64' - Boisko opuszcza zawodnik gospodarzy Rojek, a w jego miejsce pojawia się Berliński.

60' - Zmiana w zespole Pasów. Schodzi Pituła, a w jego miejsce wchodzi Malisz.

58' - Nieprzyjemne uderzenie z dystansu Michała Wiśniewskiego wyłapane skutecznie choć z kłopotami przez bramkarza gospodarzy.

54' - Niestety tracimy bramkę, rzut karny podyktowany za faul Kruppy pewnie wykonał Nelson.

50' - Składna akcja zespołu Pasów, zakończona strzałem głową Pituły. Niestety bramkarz gospodarzy łapie piłkę.

46' - Rozpoczynamy drugą połowę spotkania, na boisku pojawia się Rubio w zamian za Remigiusza Biernata.

45' - Koniec pierwszej połowy - wynik 0:0.

41' - Groźny strzał gospodarzy - obok bramki.

37' - Zięba bliski otwarcia wyniku, niestety piłka przeleciała obok prawego słupka bramki gospodarzy.

34' - Żółta kartka dla Biernata.

33' - Szybka, dobra kontra Pasów. Niestety bez strzału na bramkę.

30' - Na ten moment w Słomnikach oglądamy dość wyrównany mecz rozgrywany w trudnych warunkach.

24' - Sprzed pola karnego przymierzył Pituła, ale tyleż mocno co niecelnie.

21' - Mieliśmy teraz sporo szczęścia! Khyshchenko minął już Adama Wilka, ale pogubił się kompletnie i wciąż w Słomnikach 0:0.

19' - Żółta kartka dla Saroty.

18' - Świetna okazja Cracovii! Kapitalne podanie Supryna do Zauchy, który niestety przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

16' - Wiśniewski długo utrzymywał się przy piłce w pobliżu pola karnego gospodarzy, ale zabrakło dobrego wykończenia akcji.

12' - Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Otrzymuje ją Dorian Pituła.

11' - Ładna, składna akcja Pasów. Piłka wędrowała na jeden kontakt, ale strzał Zauchy obronił Widawski.

8' - Prostopadłe zagranie do jednego z ofensywnych zawodników gospodarzy, ale Adam Wilk czujny w naszej bramce.

5' - Grząskie boisko w Słomnikach sprawia, że pierwsze fragmenty meczu to przede wszystkim walka w środkowej strefie.

1' - Pierwszy gwizdek sędziego. Do boju Pasy!

Witamy Państwa ze Słomnik, już o 13:00 drużyna rezerw Cracovii zmierzy się z tutejszą Słomniczanką.