Sprzedaż biletów na mecz Cracovia II - Orlęta Radzyń Podlaski

  07.11.2022
  Sprzedaż biletów na mecz Cracovia II - Orlęta Radzyń Podlaski

  Na zakończenie zmagań w 2022 roku, ekipa naszych Rezerw zmierzy się z Orlętami Radzyń Podlaski. Przed kilkoma dniami nastąpiła zmiana gospodarza tego starcia i z tego powodu odbędzie się ono w Cracovia Training Center. Zaplanowano je na sobotę, 19 listopada, na godzinę 13:00. Trwa sprzedaż wejściówek!

  Sprzedaż internetowa jest prowadzona [W TYM MIEJSCU]. Bilety można kupić także w formie tradycyjnej w Punktach Obsługi Kibica.

  Godziny otwarcia Punktów:
  Poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00
  Sobota-niedziela: 10:00 - 18:00

  Z POK kontaktować można się pod numerem telefonu +48 694 464 557 lub adresem mailowym pok@cracovia.pl.

  NormalnyUlgowy*Uczniowie / StudenciDzieci do 7 r.ż.Karnetowicze posiadający karnet JESIEŃ 2022
  15 zł5 zł5 zł0 zł0 zł

  *Bilet ulgowy przysługuje kobietom oraz seniorom powyżej 65 r.ż.

  Karnetowiczu! Twoja wejściówka na mecz Rezerw czeka na Ciebie na stronie bilety.cracovia.pl. Zaloguj się na swoje konto, wybierz dogodne miejsce na trybunie Cracovia Training Center i odbierz swój darmowy bilet na spotkanie drugiego zespołu Pasów, zaznaczając opcję "Darmowy dla karnetowiczów"!

  Studencie! Jedynym warunkiem zakupu biletów ze zniżką jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet, na adres: pok@cracovia.pl - należy wysłać skan legitymacji.

  Pamiętaj, że w przypadku wyboru metody dostarczenia "Bilet Elektroniczny", wejściówka ta nie będzie znajdowała się na Twojej Karcie Kibica. Jeśli chcesz wejść na stadion za pomocą Karty Kibica, wybierz opcję "Karta Kibica".

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ