115-lat na meczowych koszulkach Pasów! [VIDEO]

  • Wideo
29.01.2021
115-lat na meczowych koszulkach Pasów! [VIDEO]

Rozpoczynająca się runda wiosenna wprowadza nas w rok 2021 - wyjątkowy dla Pasów, bo jubileuszowy. Najstarszy Klub sportowy w Polsce 13 czerwca obchodzić będzie 115. rocznicę powstania. Pamiętamy o naszej pięknej historii i chcemy ją eksponować na co dzień.


Podczas meczu z Wartą Poznań zadebiutują okolicznościowe koszulki meczowe, które towarzyszyć nam będą przez cały rok 2021. Do klasycznego, pasiastego wzoru dołączony na nich zostanie specjalny, znany już Kibicom logotyp rocznicowy. Znajdziecie go na eksponowanym miejscu w dolnej części koszulki.

W ten sam sposób do wyjątkowych okoliczności dostosowany został cały komplet strojów Cracovii - w tym wyjazdowych oraz bramkarskich. Logotyp 115-lecia znajdzie się również m.in. na opasce, którą podczas każdego spotkania dumnie nosi kapitan najstarszego Klubu sportowego w Polsce.

Stroje meczowe na 115-lecie Klubu używane będą podczas spotkań ligowych oraz pucharowych Cracovii w 2021 roku. Przez całe 12 miesięcy znajdziecie je również w sprzedaży w Oficjalnym Sklepie Cracovii. Nasze jubileuszowe koszulki już teraz dostępne są na jego stronach - znajdziecie je [W TYM MIEJSCU].

Za nami 115 lat pięknej, pasiastej historii. Przez najbliższy rok kreować będziemy jej kolejne karty, nie zapominając o przeszłości. Wideoprezentację tegorocznych koszulek meczowych znajdziecie w oknie poniżej.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ