Akcja „Ferie na Pasach!”

  25.01.2023
  Akcja „Ferie na Pasach!”

  Ferie zimowe w Małopolsce rozpoczną się już 30 stycznia. Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich do spędzenia wolnego czasu wraz z Najstarszym Klubem Sportowym w Polsce. Wyjdźże z domu i kibicuj Pasom #NaStadionie przy ul. Kałuży i #NaLodowisku przy ul. Siedleckiego!


  W poniedziałek 30 stycznia o godz. 19:00, piłkarze Pasów meczem z Górnikiem Zabrze zainaugurują na Stadionie przy Kałuży rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy. Z kolei we wtorek hokeiści Comarch Cracovii podejmą na Lodowisku przy Siedleckiego drużynę GKS-u Tychy i powalczą o pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego.

  Dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę! Przychodząc do kas biletowych i Punktów Obsługi Kibiców przed meczem z Górnikiem Zabrze lub GKS-em Tychy i okazując ważną legitymację szkolną otrzymasz zaproszenie na wybrane spotkanie. To jeszcze nie wszystko; opiekunowie uczniów objętych promocją zakupią wejściówkę na te spotkania w cenie biletu ulgowego! (maksymalnie dwóch opiekunków na jednego ucznia)

  Zacznij ferie zimowe na Pasach!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ