Benjamin Källman z golem dla reprezentacji Finlandii! Zagrał także Arttu Hoskonen

08.06.2024

Benjamin Källman i Arttu Hoskonen zagrali w towarzyskim meczu reprezentacji Finlandii, która zremisowała na wyjeździe 2:2 ze Szkocją. Jednego z goli dla fińskiej kadry zdobył właśnie Källman.

Hoskonen rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i spędził na boisku pełne 90 minut, z kolei Källman wszedł na murawę w 69. minucie, by już po trzech minutach skutecznym strzałem głową zdobyć kontaktowego gola dla swojego zespołu, który ostatecznie zdołał odrobić dwubramkową stratę i zremisować 2:2 na Hampden Park. Co ciekawe, mecz sędziował znany nam doskonale z rozgrywek PKO BP Ekstraklasy Łukasz Kuźma.

Dla Hoskonena był to 10. mecz w narodowych barwach, a dla Källmana 21. mecz i 7. gol.