Dobrze Was znowu widzieć! Przyjdź na mecz z Wartą i odbierz jeden z tysiąca plakatów

  13.05.2021
  Dobrze Was znowu widzieć! Przyjdź na mecz z Wartą i odbierz jeden z tysiąca plakatów

  Za nami ponad pół roku bez Kibiców na "Ziemi Świętej". Zawodnicy Pasów nie mogą się doczekać pierwszego spotkania z ponownym udziałem publiczności. Chcemy Was przywitać - cieszymy się, że będziecie z nami ponownie!


  Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową formę ponownego powitania na trybunach. Na pierwszych Kibiców, którzy pojawią się na niedzielnym meczu z Wartą Poznań, czekać będzie tysiąc darmowych plakatów z autografami naszych zawodników. Każdy z posterów został podpisany przez jednego z graczy Cracovii, a także zaopatrzony w kluczowe niedzielne przesłanie. Kibicu - dobrze Cię znowu widzieć!

  Darmowe plakaty znajdziecie w specjalnie oznakowanych kartonach, które rozlokowane zostaną przy wszystkich wejściach na nasz Stadion. Ich odbiór możliwy będzie bezpośrednio po przejściu przez bramkę.

  Liczba dostępnych prezentów jest ściśle określona. Warto pojawić się na obiekcie odpowiednio wcześnie, a zarazem pamiętać o innych uczestnikach niedzielnego meczu. Sprzedaż biletów przez Internet trwa nieustannie poprzez nasz portal biletowy. Wejściówki możecie nabyć [W TYM MIEJSCU].

  Do zobaczenia w niedzielę! Czekamy na Wasz powrót i cieszymy się na ponowną obecność na "Ziemi Świętej".

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ