Florin Bejan: Cracovia to klub z dużymi tradycjami

Florin Bejan jest bohaterem pierwszego transferu Cracovii w 2016 roku. Rumuński stoper nie kryje radości z faktu, że będzie reprezentował barwy "Pasów".
- W czwartek podpisałeś trzyletni kontrakt z Cracovią, na mocy którego będziesz piłkarzem "Pasów" od 1 lipca 2016 roku. Jak wrażenia?
- Bardzo dobre! Cieszę się, że będę zawodnikiem Cracovii, to klub z dużymi tradycjami. Jestem bardzo szczęśliwy, że trafię do "Pasów" i pierwszy raz będę występował poza granicami swojego kraju. Zrobię wszystko, by dobrze prezentować się i pomóc drużynie.
- Myślisz, że dzięki grze w lidze zagranicznej będzie ci bliżej do pierwszej reprezentacji Rumunii?
- Mam taką nadzieję. To dla mnie bardzo ważne. Chcę dobrze prezentować się w Cracovii i poprzez udane występy trafić do reprezentacji Rumunii.
- Jaki jeszcze cel chciałbyś zrealizować w trakcie Twoich występów w "Pasach"?
- Najważniejsze dla mnie jest to, by grać jak najlepiej. Nie ukrywam, że moim marzeniem jest również zdobycie ważnego trofeum z Cracovią.