Historyczny numer "Przeglądu Sportowego" nadal dostępny w naszym Sklepie!

  20.10.2021
  Historyczny numer "Przeglądu Sportowego" nadal dostępny w naszym Sklepie!

  Podczas niedzielnego spotkania z Wartą Poznań w kilku punktach naszego Stadionu dostępne były darmowe reprinty wydania "Przeglądu Sportowego" sprzed stu lat.


  Gazeta ma dla nas szczególny walor historyczny, obwieszczając zdobycie przez Pasy pierwszego Mistrzostwa Polski.

  Darmowe pisma cieszyły się szczególnym zainteresowaniem naszych Kibiców, wśród których rozdysponowana została większość nakładu przedrukowanej przez nas gazety. Spośród kilku tysięcy przygotowanych egzemplarzy pewna część pozostała jednak z nami - dziś trafiając do Oficjalnego Sklepu Cracovii!

  Niezmiennie bezpłatne egzemplarze historycznego dla wszystkich Kibiców Pasów pisma czekają na Was do odbioru w stacjonarnym Sklepie. Ruch ten ma na celu wyjście naprzeciw głosom tych fanów, którzy z wielu przyczyn nie mogli pojawić się w niedzielę #NaStadionie, jednocześnie pozostając zainteresowanymi z żywą historią najstarszego Klubu sportowego w Polsce.

  Reprinty historycznego numeru udostępnione zostały dzięki uprzejmości redakcji "Przeglądu Sportowego", która zezwoliła nam na wykorzystanie całości wydania pisma. Dziękujemy!

  Uwaga: nakład pozostaje ograniczony. Gazety w Sklepie pozostaną dostępne aż do wyczerpania zapasów.

  Przypominamy, że nasz stacjonarny Sklep zlokalizowany pozostaje w pasażu Stadionu Cracovii. Wejście zlokalizowane jest od strony al. Focha. Zapraszamy w dni powszednie i soboty - od poniedziałku do piątku pozostajemy otwarci od 11:00 do 18:00, zaś w sobotę od 10:00 do 15:00.

  Przypominamy również, że setnej rocznicy pierwszego mistrzowskiego tytułu Cracovii poświęcona jest również specjalna seria koszulek oraz gadżetów, dostępnych w naszym Sklepie. Spis produktów, objętych jej ramami, znajdziecie [W TYM MIEJSCU].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ