Janusz Gol zostaje w Pasach! Kontrakt naszego Kapitana przedłużony o dwa lata

  30.10.2019
  Janusz Gol zostaje w Pasach! Kontrakt naszego Kapitana przedłużony o dwa lata
  Po doskonałej wiośnie minionego sezonu, w rozgrywkach 2019/20 Cracovia od samego początku walczy o najwyższe cele. Jednym z filarów tych wyników jest postać naszego Kapitana, Janusza Gola. Lider zespołu Trenera Michała Probierza od miesięcy imponuje formą, wiodąc najstarszy klub sportowy w Polsce do kolejnych zwycięstw.

  Miło nam poinformować, że przed pasiastym kapitanem jeszcze wiele nowych batalii dzięki parafowaniu nowej umowy. Janusz Gol wiąże się nią z Cracovią do 2022 roku.

  - Dziękuję za zaufanie i wiążące się z nim przedłużenie umowy. To zaszczyt tworzyć historię Cracovii z Wami. Przed nami kolejne ważne mecze, w których liczymy na wsparcie Kibiców. Walczymy razem! - powiedzial nasz Kapitan po podpisaniu nowego kontraktu.

  Janusz Gol urodził się 11 listopada 1985 roku w Świdnicy. Do najstarszego klubu sportowego w Polsce dołączył 28 sierpnia minionego roku, przechodząc z rosyjskiego Amkara Perm. Do tej pory zagrał w pasiastych barwach 46 spotkań we wszystkich rozgrywkach, pięciokrotnie asystując przy trafieniach.

  Ośmiokrotny reprezentant Polski od ponad roku pełni również funkcję Kapitana naszego zespołu. Dzięki przedłużonej umowie, również i w tej roli pozostanie z nami na dłużej.

  Janusz, cieszymy się że jesteś z nami!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ