M. Probierz: Mieliśmy za mało argumentów [VIDEO]

  • Wideo
27.08.2020
M. Probierz: Mieliśmy za mało argumentów [VIDEO]

Po spotkaniu z Malmö FF głos zabrali trenerzy obydwu zespołów. Na pomeczowej konferencji mecz podsumowali Michał Probierz oraz Jon Dahl Tomasson.


Michał Probierz (I Trener Pasów): Wiedzieliśmy, że gramy z bardzo solidnym zespołem, który jest bardzo agresywny. Nieprzypadkowo wygrali tyle ligowych spotkań - widać, że to jest zespół, który ma w sobie wiele indywidualności. Najgorsza była jednak ta bramka z 20 sekundy. Ułatwiliśmy tym zadanie Malmö, a zanim się otrząsnęliśmy, to rywale byli już pewni siebie.

Przegraliśmy pierwszą połowę w środku pola. Pewność siebie spadła po bramkach w pierwszej i ostatniej minucie. W przerwie chcieliśmy zmotywować chłopaków i w drugiej części wyglądało to już trochę lepiej. Zabrakło nam bramki, żeby wrócić do gry. Szkoda tej sytuacji w pierwszej połowie, w której zdobyliśmy bramkę po spalonym - czasami tak bywa.

Przegraliśmy zasłużenie. Byliśmy słabszym zespołem i za mało mieliśmy argumentów, by tutaj dziś wygrać.


Jon Dahl Tomasson (I Trener Malmö FF): Jeden mecz jest trochę jak loteria. Kiedy decyduje jedno spotkanie, zawsze coś może się przytrafić, lecz dziś zagraliśmy dobrze. Mieliśmy mniej więcej kontrolę nad meczem, to była solidna gra z naszej strony. Mecz był ciężki, siłowy - Cracovia często chciała nas sprowokować. Gdy operowaliśmy piłką, rywal miał wyraźne trudności.

Kiedy wygrywasz, nigdy nie jesteś aż tak zmęczony, jak może się wydawać. Myślę, że daleko zaszliśmy, ale zawsze chcemy być jeszcze lepsi i iść dalej.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ