M. Probierz: Trofeum chciałbym zadedykować Kibicom [VIDEO]

  • Wideo
09.10.2020
M. Probierz: Trofeum chciałbym zadedykować Kibicom [VIDEO]

- Oba zespoły postawiły wszystko na jedną kartę. - podsumował Trener Michał Probierz na konferencji prasowej po zdobyciu Superpucharu Polski.


Michał Probierz (I Trener Pasów): Zaczęliśmy spotkanie starając się utrzymać przy piłce. Wiedzieliśmy, że Legia ruszy na nas od samego początku, bo po odpadnięciu z pucharów miała długi okres na przygotowanie się do tego meczu. 

Chcieliśmy być groźni od początku, zaczęliśmy nieźle grać, ale byliśmy dość nieskuteczni. Zbyt dużo podań było niedokładnych. Po trzydziestej minucie Legia mocno przejęła inicjatywę, pachniało bramką. Przegrywaliśmy dużo piłek w środku, ale w przerwie to zniwelowaliśmy.
 

Początek być może był dość nerwowy, bo Szymonowicz dość długo grał z urazem. To nasza bolączka - mamy dwóch zawodników, dwa urazy w tym meczu. Są to urazy mechaniczne, niestety więc nie mamy na nie wpływu. Oby nie były poważne. 

Z czasem mecz się wyrównał. Oba zespoły postawiły wszystko na jedną kartę, bywało bardzo groźnie. Mogę tylko pogratulować zespołowi, bo w takim składzie graliśmy ze sobą po raz pierwszy. Musieliśmy wykonać wiele roszad.

To drugie trofeum, które zdobyliśmy w tym roku i chciałbym zadedykować je Kibicom Cracovii.
Szkoda, że póki co nie zdobyliśmy medalu w lidze, ale musimy nadrobić stracone punkty. Zapewniam, że gdy wszyscy się wyleczą, będziemy mieli bardzo silną kadrę.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ