M. Probierz: Założenia zrealizowaliśmy dosyć dobrze [VIDEO]

  • Wideo
25.10.2020
M. Probierz: Założenia zrealizowaliśmy dosyć dobrze [VIDEO]

Po zremisowanym meczu w Poznaniu na konferencji prasowej grę podsumowali obydwaj trenerzy. Wypowiedź Trenera Michała Probierza dostępna poniżej.


Michał Probierz (I Trener Pasów): Wiedzieliśmy, że trafiamy na zespół, który jest rozpędzony i mimo porażki w meczu z Benficą jest pewny siebie. To było widać. My swoje założenia zrealizowaliśmy dosyć dobrze, potrafiliśmy wyeliminować atuty Lecha.

Sporo utrudniło nam to, że tuż przed meczem kontuzji doznał Tomáš Vestenický. Nasze zmiany zostały w ten sposób ograniczone do minimum. Staraliśmy się wyprowadzić parę własnych sytuacji, Lech był jednak bardzo groźny.

Po naszej bramce mieliśmy kilka okazji do tego, by zamknąć mecz - zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie. Brakuje nam jednak nadal "cwaniactwa" przy wykończeniu akcji.


Szkoda, że straciliśmy bramkę po kontrataku, i to w 85. minucie. W całym naszym personalnym rozgardiaszu jest to jednak remis, który trzeba przyjąć z zadowoleniem. Mamy nadzieję, że za tydzień będziemy mieli więcej zawodników do dyspozycji oraz możliwości rotacji.

Tak jak powiedziałem przed meczem - nie ma na co narzekać, nie ma co płakać. Ważne, że ta liga jest i trwa. Lechowi życzę powodzenia w czwartkowym meczu w Glasgow. Niech dalej godnie reprezentują polską piłkę w pucharach.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ