M. Probierz: Zbyt łatwo oddaliśmy inicjatywę

  19.10.2019
  M. Probierz: Zbyt łatwo oddaliśmy inicjatywę
  W spotkaniu 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy górą gospodarze - Jagiellonia pokonała Pasy 3:2. Spotkanie na konferencji podsumowywali obydwaj szkoleniowcy.

  Michał Probierz (I Trener Pasów): Zaczęliśmy bardzo dobrze. Byliśmy dobrze zorganizowani, otworzyliśmy wynik po stałym fragmencie gry, ale zbyt łatwo daliśmy się odbudować Jagiellonii.

  Mieliśmy jedną wymuszoną zmianę. Niestety, Jablonsky się wykartkował, Datković wypadł nam być może do końca sezonu - musieliśmy przenieść Siplaka na bok obrony. Pestka, który pojawił się na boisku, zaliczył bardzo dobre spotkanie, mimo tego że w ostatnich minutach odbiła się od niego piłka i Jagiellonia wygrała.

  Za łatwo oddaliśmy inicjatywę, a Jagiellonia walczyła do końca i zdobyła trzecią bramkę. Szkoda, bo byliśmy do tego meczu naprawdę dobrze przygotowani. Trzeba jednak dalej solidnie pracować. Widać, że brakuje nam Mateusza, na którego wielu narzekało, ale jest naprawdę dobrym skrzydłowym.

  Ireneusz Mamrot (I Trener Jagiellonii): Ktoś, kto dzis przyszedł na stadion, na pewno nie może być zawiedziony. Mecz był bardzo intensywny, mógł się podobać. My jako trenerzy zawsze będziemy patrzeć na stracone bramki, ale nie brakowało też dobrych sytuacji.

  Chcę podziękować drużynie nie tylko za zwycięstwo, ale też za reakcję na bramkę na 2:2. Zdarzało się, że w takich sytuacjach schodziło z nas powietrze, a dziś reakcja była bardzo pozytywna. Mamy trzy punkty - wybiegane i wywalczone. Z tego się cieszę.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ