Maciej Palczewski odchodzi z Cracovii

  11.06.2021
  Maciej Palczewski odchodzi z Cracovii

  Po 11 latach pracy w najstarszym Klubie sportowym w Polsce, Cracovię opuszcza dotychczasowy trener bramkarzy I zespołu, Maciej Palczewski. Szkoleniowiec od nowego sezonu przenosi się do Poznania, rozpoczynając pracę w zespole Lecha.


  Maciej Palczewski urodził się w 1982 roku w Krakowie. Jest absolwent krakowskiej i gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz trenerem II klasy UEFA B. Podczas kariery zawodniczej reprezentował barwy m.in. Cracovii, Arki Gdynia i Szczakowianki Jaworzno.

  Od kwietnia 2015 roku Maciej Palczewski był członkiem sztabu szkoleniowego I zespołu Pasów, przez kolejne lata w tej roli trenując bramkarzy najstarszego Klubu sportowego w Polsce. W okresie jego pracy Cracovia zdobyła Puchar oraz Superpuchar Polski, a klubowi golkiperzy wielokrotnie spisywali się doskonale na ligowych boiskach, z powodzeniem rozwijając swoje umiejętności.

  "Dziękuję za wspaniałe 11 lat pracy w Cracovii. Chciałbym podziękować Profesorowi Januszowi Filipiakowi oraz Trenerom: Michałowi Probierzowi, Jackowi Zielińskiemu i Robertowi Podolińskiemu - a także całemu sztabowi ludzi, z którymi miałem okazję współpracować. Życzę Klubowi powodzenia i sukcesów w kolejnych sezonach." - podsumował swoją pracę w Pasach Maciej Palczewski.

  Trenerze, dziękujemy za wszystkie wspólne lata! Powodzenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ