Mecz towarzyski z FK Fotbal Třinec w sobotę o godz. 12:00

  24.06.2021
  Mecz towarzyski z FK Fotbal Třinec w sobotę o godz. 12:00

  Po zwycięskim starciu z MFK Frýdek-Místek czeka nas drugie spotkanie kontrolne, a zarazem ostatnie przed wyjazdem na letni obóz przygotowawczy. W sobotę Pasy zmierzą się z kolejnym rywalem z Czech - formę naszych graczy przetestuje FK Fotbal Třinec.


  Pierwszy gwizdek rozpocznie ten mecz dokładnie w samo południe, o 12:00. Spotkanie ponownie zostanie rozegrane na obiektach Cracovia Training Center, a formalnym gospodarzem meczu będą Pasy. Obowiązują niezmienne zasady, znane ze środkowego spotkania z Frýdkiem-Místkiem.

  Sparing ponownie nie będzie transmitowany w formie wideo. Przeprowadzona z niego zostanie wyłącznie relacja tekstowa, która dostępna będzie na pasiastej stronie internetowej. Bieżące sprawozdanie z meczu ruszy wraz ze startem spotkania. Najważniejsze wydarzenia omówimy również w naszych mediach społecznościowych.

  Wszystkie relacje tekstowe znajdziecie w przeznaczonej na nie, specjalnej sekcji naszej strony www, która dostępna jest [W TYM MIEJSCU].

  Informujemy również, że podczas meczu z zespołem z Trzyńca ponownie wpuszczeni zostaną wyłącznie przedstawiciele mediów. Wymagane jest uprzednie przesłanie zgłoszenia na adres mailowy przemyslaw.staniek@cracovia.pl - na wiadomości dziennikarzy czekamy do piątku (25 czerwca), godziny 20:00.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ