Mecz z Radomiakiem już 29 października - trwa sprzedaż biletów!

  26.10.2021
  Mecz z Radomiakiem już 29 października - trwa sprzedaż biletów!

  Trwa sprzedaż wejściówek na kolejne domowe spotkanie Pasów w rundzie jesiennej 2021/22. Nie zwlekaj i zapewnij sobie miejsce na Ziemi Świętej w trakcie meczu z Radomiakiem Radom!


  Sprzedaż prowadzona jest zarówno online - na witrynie bilety.cracovia.pl - jak i w stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica. Przypominamy, że mecz z beniaminkiem zostanie rozegrany w piątek, 29 października o godz. 18:00.

  Podczas sprzedaży możliwe jest zadeklarowanie faktu zaszczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. To działanie dobrowolne i nieobowiązkowe, które jednak może doprowadzić do realnego zwiększenia frekwencji na meczu. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi regulacjami, osoby zaszczepione nie są wliczane do obowiązującego nas limitu 50% zajętych miejsc na obiektach sportowych. Każdy zaszczepiony Kibic daje nam możliwość wpuszczenia większej liczby osób.

  Uwaga: podczas procesu sprzedaży prosimy o okazanie ważnej Karty Kibica Cracovii bądź - w razie jej braku - wyrobienie sobie nowej. Zapraszamy zarazem do naszych Punktów Obsługi Kibica, gdzie czekają na Państwa nowe wzory pasiastych Kart. Jednocześnie swojej ważności nie tracą wzory dostępne w poprzednich latach.

  Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, związane z procesem sprzedaży karnetów na nowy sezon, odpowiadamy w naszych Punktach Obsługi Kibica. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem pok@cracovia.pl, lub też telefoniczną pod numerem: +48 694 464 557.

  Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi nas rozporządzeniami sanitarnymi, Klub nie może prowadzić sprzedaży stacjonarnej biletów w dniu meczowym, tj. 29 października. W naszych Punktach będzie jednak dostępna obsługa, gotowa udzielić pomocy Kibicom we wszystkich sprawach technicznych.

  Godziny otwarcia Punktów w dniu meczowym pozostają niezmienne.

  Do zobaczenia #NaStadionie!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ