Michał Rakoczy Młodzieżowcem Lipca PKO Banku Polskiego

  08.08.2022
  Michał Rakoczy Młodzieżowcem Lipca PKO Banku Polskiego

  20-letni pomocnik Pasów, Michał Rakoczy został nagrodzony mianem Młodzieżowca Miesiąca Lipca PKO Banku Polskiego. Nasz zawodnik został doceniony za swoją postawę w pierwszych trzech meczach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

  Przypomnijmy, że Michał Rakoczy zdobył w lipcu dwie bramki, kolejno przeciwko Górnikowi Zabrze i Legii Warszawa. Oprócz tego zanotował także jedną asystę i był kluczowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Jacka Zielińskiego. To właśnie między innymi dzięki jego grze na boisku, Pasy zdołały zwyciężyć pierwsze 3 mecze sezonu, co było wyrównaniem wyniku zespołu zaczynającego rozgrywki w kampanii z roku 1939.

  To już drugie takie wyróżnienie w karierze Michała Rakoczego. Wcześniej nasz zawodnik odebrał nagrodę dla najlepszego młodego zawodnika za swoją postawę w lutym tego roku. 

  Michał, gratulujemy nagrody i życzymy kolejnych w przyszłości!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ