#OtwartyGabinet na stadionie Cracovii

  21.05.2023
  #OtwartyGabinet na stadionie Cracovii

  MKS Cracovia SSA jest klubem otwartym na dialog ze wszystkimi członkami naszej pasiastej społeczności, niezależnie od tego, czy jest się kibicem, pracownikiem, czy też zawodnikiem. Dlatego właśnie ruszamy z cyklem otwartych spotkań z przedstawicielami pionu sportowego i organizacyjnego Klubu.

  Pierwsze z nich odbędzie się w środę, 31 maja o godzinie 18:00. W jego ramach będzie można porozmawiać o sprawach ważnych dla naszego Klubu z Wiceprezesem Zarządu MKS Cracovia SSA i Dyrektorem ds. Sportowych, Stefanem Majewskim, a także z Wicedyrektorem ds. Sportowych, Filipem Trubalskim. Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne dla kreowania wspólnej przyszłości.

  Udział w wydarzeniu jest możliwy po wysłaniu maila zgłoszeniowego na adres filip.trubalski@cracovia.pl zawierającego podstawowe dane (imię i nazwisko) wymagane do wejścia na stadion, gdzie odbędzie się spotkanie. Zachęcamy również do przesłania proponowanej tematyki spotkania, co pozwoli na jak najlepsze i merytoryczne przygotowanie się do dyskusji.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ