#PASIASTAWIZYTA W RUSOCICACH

  30.03.2023
  #PASIASTAWIZYTA W RUSOCICACH

  W czwartkowe przedpołudnie odbyła się kolejna #PasiastaWizyta przedstawicieli Naszego Klubu. Tym razem odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Rusocicach. W spotkaniu z uczniami i nauczycielami placówki udział wziął udział Patryk Makuch.

  Uczniowie na wstępie zapoznali się z historią Naszego Klubu. Później, napastnik Pasów stanął w ogniu pytań nie tylko najmłodszych uczestników wydarzenia, ale także szkolnych opiekunów. Oprócz tego, wręczone zostały pamiątkowe plakaty drużynowe, na których można było zebrać autografy. Co więcej, wszyscy uczniowie otrzymali wejściówki na niedzielny mecz Pasów z Widzewem Łódź.

  Serdecznie dziękujemy przedstawicielom placówki i osobom zaangażowanym w organizację tego spotkania!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ