Pasiasty raport wypożyczonych (tydzień 1-7 listopada)

07.11.2019
    Za nami kolejny tydzień rozgrywek na szczeblu centralnym, w których mogliśmy obejrzeć pasiastych graczy na wypożyczeniach w innych klubach. Sprawdźmy, jak zaprezentowali się w swoich zespołach.

PKO BP Ekstraklasa:

Jaroslav Mihalik (Lechia Gdańsk):

Jak doskonale wiedzą wszyscy sympatycy najstarszego Klubu sportowego w Polsce - gdańszczanie w minionym tygodniu przegrali z Pasami na "Ziemi Świętej" po bramce Pellego w ostatnich minutach meczu. Nie była to jednak okazja do powrotu na nasz Stadion dla Jaroslava Mihalika. Wypożyczony nad morze pomocnik wciąż leczy kontuzję, której doznał podczas meczu Totolotek Pucharu Polski w Wejherowie. W związku z tym nie znalazł się w kadrze meczowej.

Fortuna I Liga:

Radosław Kanach (Sandecja Nowy Sącz):

Za zespołem Sączersów trudne spotkanie wyjazdowe. W ostatni weekend zmierzyli się oni z Podbeskidziem w Bielsku-Białej, ponosząc porażkę 1:3 z aktualnym wiceliderem ligowej tabeli. Całe spotkanie w barwach Sandecji rozegrał wypożyczony z Cracovii Radosław Kanach.

Jakub Serafin (Puszcza Niepołomice):

Porażkę poniosła również niepołomicka Puszcza, w której barwach występuje Jakub Serafin. Znacznie lepszy na ich własnym obiekcie okazał się w miniony weekend GKS Bełchatów, wygrywając 4:1. Nasz zawodnik również tutaj rozegrał pełne 90 minut, starając się o odwrócenie losów meczu.

II Liga:

Szymon Kiebzak (GKS Katowice):

W ważnym domowym spotkaniu katowiczanie okazali się lepsi od Stali Stalowa Wola, zwyciężając 2:1 po trudnym meczu. Zespół GKS od samego początku meczu reprezentował Szymon Kiebzak, rozgrywając niemalże jego całość. Wypożyczony z Pasów pomocnik został zastąpiony dopiero w 83 minucie przez Łukasza Wrońskiego.

Filip Majchrowicz (Resovia):

Po ważnym zwycięstwie na trudnym, łódzkim terenie, gracze z Rzeszowa utrzymali pozycję liderów drugoligowych rozgrywek. Zwycięstwo 1:0 z Widzewem dał im strzał Radosława Adamskiego w doliczonym czasie gry. Wypożyczony z Pasów bramkarz, Filip Majchrowicz, znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.