#PasujePomóc - rusza kolejna odsłona wirtualnego wsparcia!

  25.05.2020
  #PasujePomóc - rusza kolejna odsłona wirtualnego wsparcia!

  Rozpoczęta w miniony weekend akcja #PasujePomóc, kierowana do naszych aktualnych Karnetowiczów, to jedynie początek szerszej formy wsparcia dla Klubu, w którym uczestniczyć będą mogli wszyscy Kibice Cracovii! Wystartowała sprzedaż wirtualnych wejściówek oraz produktów meczowych na kolejne domowe spotkania wznowionego sezonu PKO BP Ekstraklasy.


  Na stronach Oficjalnego Sklepu Cracovii od teraz znaleźć można sześć produktów, dedykowanych kolejnym spotkaniom ligowym na Stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 aż do końca sezonu 2019/20. Oferta będzie odświeżana wraz z każdą rozgrywaną kolejką PKO BP Ekstraklasy.

  Dostępne są zarówno wirtualne wejściówki w trzech formach: normalnej, VIP Silver oraz VIP Gold, jak i produkty, związane z konkretnymi meczami - programy meczowe oraz plakaty. Nabyć będzie można również możliwość emisji na bandach LED swoich haseł, wyrażających wsparcie dla zawodników. Wykupione hasła zostaną zaprezentowane w tej samej formie, co treści nadesłane przez naszych Karnetowiczów.

  Wirtualne produkty, udostępniane w ten sposób przez Klub, mają stać się formą jak najszerszego uczestnictwa Kibiców w najbliższych domowych meczach Cracovii. Mimo trudnych warunków sanitarnych, w jakich przychodzi nam domykać sezon 2019/20, chcemy umożliwić Wam przeżywanie sportowych emocji, związanych z każdym kolejnym spotkaniem Pasów.

  Każdy z dostępnych produktów przekłada się na realne wsparcie dla najstarszego polskiego Klubu sportowego w tych trudnych czasach. Z góry dziękujemy za aktywność wszystkim, którzy zdecydują się na zakup wirtualnych biletów oraz gadżetów. Na najaktywniejszych czekają specjalne nagrody!

  Wszystkim Kibicom, którzy uzbierają komplet wirtualnych biletów w danej kategorii (normalna, VIP Silver, VIP Gold), przysługuje w związku z tym możliwość odbioru prawdziwego, darmowego biletu na mecz Cracovii - dokładnie na ten sam sektor, na który nabywał wejściówki wirtualne. W wypadku biletów normalnych, sektor wybierze sam kupujący (z wyłączeniem sektora VIP), zaś w wypadku biletów VIP Silver i Gold przysługują wejściówki analogicznie na sektory VIPowskie. Bilety do odbioru wydawane będą w momencie, w którym wejściówki wrócą do otwartej sprzedaży.

  Wyjątkowa nagroda czeka na stu najbardziej zaangażowanych Kibiców, którzy wykupią najwięcej kolekcjonerskich biletów wirtualnych. W momencie, w którym stanie się to możliwe, grupa ta zostanie przez nas zaproszona na zwiedzanie miejsca tworzącego przyszłość w biało-czerwone Pasy: Cracovia Training Center w Rącznej! Termin zwiedzania zostanie ustalony w czasie późniejszym. Wycieczka zostanie przeprowadzona w momencie ukończenia budowy naszego Centrum.

  W wypadku zakupu każdego z produktów nabywca otrzyma potwierdzenie zakupu standardowe dla wszystkich produktów sklepowych. Bilety, plakaty oraz programy wysyłane będą w dniu meczu. Jeśli w koszyku sklepowym znajdują się wyłącznie produkty związane z akcją #PasujePomóc, to podczas zakupu należy wybrać opcję wysyłki elektronicznej (0 zł). Kupno wirtualnych biletów, programów meczowych, plakatów, czy wsparcia na ledach można łączyć z całym asortymentem sklepowym - wtedy prosimy wybrać inną opcję wysyłki, abyśmy obok zakupów "wirtualnych" mogli dostarczyć również te standardowe.

  Szczegółowy spis produktów, dostępnych w ramach akcji #PasujePomóc:

  1. Wirtualny Bilet Normalny: (5zł)

  - to forma wirtualnego wsparcia Klubu;
  - kolekcjonerski bilet wirtualny wysyłany będzie na podany przez Kibica adres mailowy w dniu meczu, którego dotyczy;
  - kolekcjonerskie bilety wirtualne odpowiadają meczom rozgrywanym przez Cracovię na Stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 do zakończenia sezonu 2019/2020;
  - możliwe jest kupno dowolnej liczby kolekcjonerskich biletów wirtualnych na każdy mecz;
  - bilet wirtualny nie upoważnia Kibica do uczestniczenia w widowisku sportowym w charakterze widza, a jego cena stanowi formę darowizny dla MKS Cracovia SSA.

  Informacje dodatkowe:

  - zakup wszystkich kolekcjonerskich biletów wirtualnych (normalnych) przez jednego Kibica upoważnia go do odbioru prawdziwego biletu na mecz Cracovii, na dowolny sektor Stadionu Cracovii (wyłączając sektor VIP), w momencie, gdy bilety wrócą do otwartej sprzedaży;

  - Kibice, którzy wykupią najwięcej kolekcjonerskich biletów wirtualnych, w późniejszym okresie zostaną zaproszeni na specjalne zwiedzanie Cracovia Training Center w Rącznej (dotyczy pierwszej setki Kibiców).

  2. Wirtualny Bilet VIP SILVER: (10zł)

  - to forma wirtualnego wsparcia Klubu;
  - kolekcjonerski bilet VIP SILVER wysyłany będzie na podany przez Kibica adres mailowy w dniu meczu, którego dotyczy;
  - bilety wirtualne odpowiadają meczom rozgrywanym przez Cracovię na Stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 do zakończenia sezonu 2019/2020;
  - każdy Kibic może zakupić ich dowolną liczbę na każdy mecz;
  - kolekcjonerski bilet wirtualny nie upoważnia Kibica do uczestniczenia w widowisku sportowym w charakterze widza, a jego cena stanowi formę darowizny dla MKS Cracovia SSA.

  Informacje dodatkowe:

  - zakup wszystkich kolekcjonerskich biletów VIP SILVER przez jednego Kibica upoważnia go do odbioru prawdziwego biletu na mecz Cracovii, na sektor VIP SILVER, w momencie, gdy bilety wrócą do otwartej sprzedaży;
  - Kibice, którzy wykupią najwięcej kolekcjonerskich biletów wirtualnych, w późniejszym okresie zostaną zaproszeni na specjalne zwiedzanie Cracovia Training Center w Rącznej – dotyczy pierwszej setki Kibiców.

  3. Wirtualny Bilet VIP GOLD: (15zł)

  - to forma wirtualnego wsparcia Klubu;
  - kolekcjonerski bilet VIP GOLD wysyłany jest na podany przez Kibica adres mailowy w dniu meczu, którego dotyczy;
  - bilety wirtualne odpowiadają meczom rozgrywanym przez Cracovię na Stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 do zakończenia sezonu 2019/2020;
  - każdy Kibic może zakupić dowolną liczbę kolekcjonerskich biletów wirtualnych na każdy mecz;
  - bilet wirtualny nie upoważnia Kibica do uczestniczenia w widowisku sportowym w charakterze widza, a jego cena stanowi formę darowizny dla MKS Cracovia SSA.

  Informacje dodatkowe:

  - zakup wszystkich kolekcjonerskich biletów VIP GOLD przez jednego Kibica upoważnia go do odbioru prawdziwego biletu na mecz Cracovii, na sektor VIP GOLD, w momencie, gdy bilety wrócą do otwartej sprzedaży;
  - Kibice, którzy wykupią najwięcej kolekcjonerskich biletów wirtualnych, w późniejszym okresie zostaną zaproszeni na specjalne zwiedzanie Cracovia Training Center w Rącznej – dotyczy pierwszej setki Kibiców.

  4. Wsparcie na bandach LED i telebimach: (99zł)

  - to forma wsparcia Klubu oraz zawodników Cracovii w trakcie meczu;
  - po zakupie prosimy o wysłanie na adres mailowy marketing@cracovia.pl treści, które Kibic chciałby wyświetlić na bandach LED oraz na telebimach Stadionu Cracovii w trakcie meczu;
  - treść na bandy LED powinna zawrzeć się w maksymalnie 50 znakach;
  - treścią na telebimy powinny być zdjęcia;
  - ze względów technicznych po wykupieniu wsparcia na treści czekamy do każdego piątku poprzedzającego domowy mecz; jeśli spotkanie rozgrywane jest w tygodniu to do dnia poprzedzającego spotkanie – treści otrzymane po tych terminach zostaną wyświetlone na kolejnym meczu Pasów;
  - Karnetowicze swoje wsparcie dla drużyny mogą wysłać bezpłatnie – więcej informacji na stronie cracovia.pl.

  5. Program meczowy: (5zł)

  - forma wsparcia Klubu;
  - program meczowy przygotowywany specjalnie na każdy mecz zawiera treści dedykowane, niepublikowane wcześniej w innych kanałach;
  - program meczowy wysyłany będzie w formie elektronicznej na podany przez Kibica adres mailowy w dniu meczu, którego dotyczy.
  - programy meczowe dotyczą meczów rozgrywanym przez Cracovię na Stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 do zakończenia sezonu 2019/2020;

  6. Plakat meczowy: (5zł)

  - to forma wsparcia Klubu;
  - plakat meczowy przygotowywany specjalnie na każdy mecz, format B1, projekt gotowy do wydruku;
  - plakat wysyłany będzie w formie elektronicznej na podany przez Kibica adres mailowy w dniu meczu, którego dotyczy;
  - plakaty meczowe dotyczą meczów rozgrywanym przez Cracovię na Stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 do zakończenia sezonu 2019/2020.

  Regulamin sprzedaży produktów związanych z akcją #PasujePomóc dostępny jest [W TYM MIEJSCU].

  Bądźmy razem w ten wyjątkowy czas!
  #PasujePomóc Pasom. 

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ