#PasujePomócWam - nowa odsłona pasiastej akcji pomocowej

  20.11.2020
  #PasujePomócWam - nowa odsłona pasiastej akcji pomocowej

  Ostatnie tygodnie to czas szczególnie trudny dla małych biznesów, które zostały dotknięte rozwojem bieżącej sytuacji epidemicznej. W obliczu trudnych realiów sanitarnych i wprowadzonych obostrzeń, wiele z nich ponosi straty na niebagatelną skalę, nierzadko decydującą o ich dalszym istnieniu.


  Tej wyjątkowej jesieni liczy się każda forma wsparcia, jaką możemy ofiarować naszym lokalnym przedsiębiorcom – przede wszystkim tym, którzy kibicują Pasom.

  Cracovia - najstarszy Klub sportowy w Polsce - to nie tylko lata tradycji, ale również wielka, zaangażowana społeczność, która niezmiennie ją podtrzymuje i wzbogaca. Świadomi tego, jak wielki kapitał społeczny niesie ze sobą grono pasiastych Kibiców, ruszamy z akcją #PasujePomócWam!

  Chcemy zaoferować wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom, prowadzącym działalność gospodarczą w branżach, które najbardziej ucierpiały wskutek pandemii (np. gastronomii), pomoc w działaniach marketingowych. Oferty zgłaszających się firm zamieszczane będą nieodpłatnie w naszych kanałach, niosąc możliwość dotarcia do kibiców Cracovii i poszerzając grono potencjalnych odbiorców. W czasach, w których każda forma zainteresowania jest ważna, chcemy popularyzować efekty Waszej codziennej pracy.

  Aby zgłosić się do naszej akcji #PasujePomócWam, wyślij swoje zgłoszenie wraz z opisem na nasz adres mailowy. Ten pozostaje niezmienny względem pierwszej odsłony akcji. Czekamy na wiadomości pod adresem pasujepomoc@cracovia.pl.

  Jeśli nie prowadzisz własnej działalności, ale znasz kibica Cracovii, który tak ową posiada i znalazł się w trudnej sytuacji, możesz również zgłosić go do naszej akcji. Wystarczy, że napiszesz do nas maila, a my skontaktujemy się z nim. Zachęcamy również do oznaczania kolejnych firm pod naszymi postami w mediach społecznościowych.

  W tym trudnym okresie niezbędne jest wzajemne wsparcie w ramach wielkiej, pasiastej rodziny. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ