Patryk Zaucha na dłużej w Pasach!

  05.03.2021
  Patryk Zaucha na dłużej w Pasach!

  Młody talent przedłuża swoją umowę z najstarszym Klubem sportowym w Polsce! Przez kolejne lata pasiaste barwy reprezentować będzie 20-letni Patryk Zaucha, który podpisał kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku.


  Nasz młody gracz karierę rozpoczynał w podtarnowskiej Wolanii Wola Rzędzińska. Szybko, bo w wieku niespełna piętnastu lat przeniósł się z nich jednak do Cracovii, w której przeszedł drogę od juniora, przez zawodnika zespołu rezerw, aż do I drużyny Pasów.

  Przełomowy dla Patryka okazał się być trwający sezon 2020/21. Rozpoczął go jeszcze w drużynie Trenera Piotra Gizy, by po kilku kolejkach PKO BP Ekstraklasy stać się czlonkiem I drużyny, zaliczając pierwsze występy na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej.

  W tym sezonie rozegrał sześć spotkań ligowych, z czego pięć rozpoczął w wyjściowym składzie. Do tej puli dołączyły również dwa mecze Fortuna Pucharu Polski - ze Świtem Skolwin oraz Wartą Poznań - w których grał od pierwszej minuty. Młody pomocnik pozostaje istotną częścią zespołu Trenera Michała Probierza, w którym zaznacza coraz mocniej swoją obecność.

  Patryk, cieszymy się, że jesteś z nami!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ