Pierwsze tegoroczne wydanie "Nowych Pasów" już w sprzedaży!

  15.03.2021
  Pierwsze tegoroczne wydanie "Nowych Pasów" już w sprzedaży!

  Do naszego Oficjalnego Sklepu trafiło kolejne wydanie magazynu "Nowe Pasy" - pierwsze w nowym, 2021 roku! Pismo dostępne jest zarówno stacjonarnie, jak i online.


  Pierwsza tegoroczna odsłona magazynu to czas podsumowań minionego już roku - na jego łamach znajdziecie między innymi wyniki głosowania na najlepszego piłkarza minionych dwunastu miesięcy. Jak zawsze również autorzy magazynu przyjrzą się bieżącym wydarzeniom w sekcji piłkarskiej oraz hokejowej najstarszego Klubu sportowego w Polsce. "Nowe Pasy" 1/2021 to dziesiątki interesujących tekstów oraz rozmów, które zainteresują każdego Kibica Cracovii.

  Dzięki współpracy z wydawnictwem Media Kolorowe, autorem i wydawcą pisma, każdy Kibic będzie mógł sięgnąć po swój pamiątkowy egzemplarz. Magazyn dostępny jest zarówno w stacjonarnym, jak i internetowym Sklepie Cracovii. Cena jednego egzemplarza pozostaje niezmienna - pismo dostępne jest za 14,90 PLN.

  To i kolejne wydania "Nowych Pasów" możecie również zamówić w formie rocznej prenumeraty! Obejmuje ona siedem wydań magazynu, które możesz nabyć juz za 116,20 PLN w 2021 roku. Dostępne również roczne abonamenty, w których otrzymacie kilka egzemplarzy każdego numeru.

  Więcej informacji nt. prenumeraty dostępnych pod adresem mailowym wydawnictwo@kolorowe.com.pl.

  Oficjalny Sklep Cracovii w pasażu naszego Stadionu w dni powszednie otwarty jest od 11:00 do 18:00, zaś w soboty w godzinach 10:00 - 15:00. Magazyn w Sklepie internetowym zamówić można [W TYM MIEJSCU].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ