Planowane zasady rezerwacji biletów na spotkanie z Wartą Poznań

  30.04.2021
  Planowane zasady rezerwacji biletów na spotkanie z Wartą Poznań

  Już wkrótce będziemy mogli ponownie przyjąć Kibiców na naszym Stadionie! Według planowanych zmian obowiązujących regulacji sanitarnych, od 15 maja 2021 na wydarzeniach sportowych będą mogli zagościć widzowie, stanowiący 25% pojemności danego obiektu.


  Pierwszym spotkaniem, rozegranym w zmienionych realiach, ma być ostatni mecz kończącego się sezonu 2020/21 - wówczas Pasy zmierzą się z Wartą Poznań (niedziela, 16 maja, godz. 17:30). W oczekiwaniu na prezentację stosownego rozporządzenia Rady Ministrów, prezentujemy zakładany plan powrotu Kibiców na obiekt przy ul. Józefa Kałuży 1.

  Jeśli obowiązywać nas będą przepisy znane z minionego roku, swoje miejsce wybrać będziecie mogli ponownie poprzez portal bilety.cracovia.pl. Po zalogowaniu się do systemu, każdy z Karnetowiczów będzie mógł wybrać bezpłatną wejściówkę na miejsce, które wcześniej zostanie przez niego zaznaczone. Rezerwacje prowadzić będziemy również w stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica.

  Uwaga: rezerwacje obejmują zarówno posiadaczy Karnetów CAŁY, jak i Karnetów JESIEŃ - honorować będziemy obydwa.

  Przypominamy, że próg 25% pojemności obiektu jest dla nas progiem nieprzekraczalnym, a obowiązkowe bufory dla przebadanej na obecność wirusa SARS-CoV-2 obsługi technicznej meczu oraz konieczność zachowania ustalonych odległości na widowni sprawiają, iż na niektórych sektorach liczba Karnetowiczów przewyższa liczbę udostępnionych krzesełek. Część miejsc musiała także zostać wyłączona ze sprzedaży ze względu na wyżej wymienione okoliczności.

  Wybór nowego miejsca na ostatni mecz sezonu jest tym samym konieczny. Sprzedaż karnetów przed sezonem była prowadzona przy 50% obłożeniu Stadionu i przy innym układzie buforów pomiędzy widzami. Klub traktuje wszystkich Karnetowiczów na takich samych zasadach i nie chce narzucać Kibicom nowych miejsc, dlatego też pozwalamy Wam wybrać swoje miejsce na Stadionie.

  Sektory, na których liczba Karnetowiczów przekracza liczbę dostępnych miejsc, zostały przez nas podzielone tak, by każdy z Kibiców mógł znaleźć swoje miejsce jak najbliżej dotychczasowej lokalizacji.

  Szczegółowy podział miejsc, przysługujących pasiastym Karnetowiczom z poszczególnych sektorów, udostępniamy poniżej.

  Karnetowicze z sektora A - sektory A, D, I
  Karnetowicze z sektora B - sektory A, B, D, I
  Karnetowicze z sektora E - sektory D, E, G, I
  Karnetowicze z sektora F - sektory D, F, H, I
  Karnetowicze z sektora G - sektory D, E, G, I
  Karnetowicze z sektora H - sektory D, H, I

  Posiadaczom abonamentów na sektory C, D oraz I udostępnione zostaną miejsca wyłącznie w zajmowanych do tej pory sektorach.

  Rezerwacja bezpłatnych wejściówek tylko dla Karnetowiczów będzie pierwszym etapem dystrybucji biletów przed meczem z Wartą. Wkrótce po niej ruszy także sprzedaż otwarta. Nie oznacza to zakończenia procesu rezerwacji miejsc karnetowych - równolegle każdy posiadacz meczowego abonamentu będzie nadal mógł zająć swoje miejsce #NaStadionie.

  Cennik, a także wszystkie kolejne informacje pojawiać będą się w osobnych komunikatach na oficjalnej stronie Klubu - cracovia.pl - a także pasiastych mediach społecznościowych. Cieszymy się na Wasz powrót, do zobaczenia na "Ziemi Świętej"!

  O rekompensatach dla Karnetowiczów z sezonu 2020/2021 będziemy informować po zakończeniu rozgrywek.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ