#PomocwPasy - Pasiasta zbiórka funduszy na walkę z koronawirusem

  24.03.2020
  #PomocwPasy - Pasiasta zbiórka funduszy na walkę z koronawirusem
  W walkę z trwającym zagrożeniem, związanym z wirusem SARS-CoV-2, angażują się także nasi Kibice! Ruszyła zbiórka pod hasłem #PomocwPasy, której celem jest pomoc szpitalom oraz innym placówkom medycznym poprzez kupno niezbędnych artykułów.

  W planach organizatorów zbiórki jest dodatkowe wyposażenie szpitali w podstawowe akcesoria: gogle ochronne, maseczki Ffp2 i Ffp3, środki do dezynfekcji oraz fartuchy. Każda z wymienionych rzeczy staje się niezbędna w walce o ludzkie życie.

  Za oficjalnym opisem akcji:

  "Nikomu nie trzeba mówić, jak trudna sytuacja panuje w kraju już od jakiegoś czasu. Śmiertelny wirus który dopadł nie tylko nas, ale i cały świat nie pozwala żyć normalnie. Lekarze, ratownicy, pielęgniarki oraz cała służba medyczna pracuje na najwyższych "obrotach" codziennie narażając zdrowie i życie, aby leczyć i zapobiegać wirusowi. W szpitalach zaczyna brakować najpotrzebniejszych artykułów medycznych."

  Wpłaty na cel zbiórki #PomocwPasy przyjmowane są pod numerem konta:

  Stowarzyszenie Cracovia To My
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków
  45 1160 2202 0000 0001 1540 0797
  Tytułem: #pomocwpasy

  Więcej informacji, aktualizowanych na bieżąco, dostępnych jest na oficjalnym Facebookowym wydarzeniu akcji. Wkrótce pojawią się na nim licytacje, których dochód w całości wspomoże placówki medyczne. Link do niego znajdziecie [TUTAJ].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ