Ruszyła sprzedaż otwarta karnetów na jesień 2022

  23.06.2022
  Ruszyła sprzedaż otwarta karnetów na jesień 2022

  O godzinie 10:00 ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2022/2023. Abonamenty są dostępne stacjonarnie oraz online.

  Karnety można kupować [W TYM MIEJSCU], a także stacjonarnie w Punktach Obsługi Kibica. POKi czynne są niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00, natomiast w weekendy od 10:00 do 18:00.

  Na tym etapie sprzedaży, abonament na mecze Ekstraklasy i Pucharu Polski mogą zakupić wszyscy chętni. Nadal obowiązują zniżki dla dotychczasowych posiadaczy stałych wejściówek z poprzedniej rundy.

  Cennik:

  - KARNET STUDENCKI/UCZNIOWSKI:

  Dostępne są karnety studenckie/uczniowskie na rundę jesienną za 99 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl, należy wysłać skan legitymacji.

  - KOBIETY #NASTADIONIE!:

  Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również jesienne karnety za 99 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - OFERTA DLA SENIORÓW:

  Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć karnet za 99 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

  - ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

  Najmłodsi kibice wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia i tylko wejście na Sektor Rodzinny. Na pozostałych sektorach obowiązuje cena biletu ulgowego.

  - OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

  Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet na jesień dla osoby z niepełnosprawnością kosztuje 10 zł! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C.

  Do zobaczenia #NaStadionie!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ