Sergiu Hanca w ścisłej kadrze reprezentacji Rumunii!

  30.09.2020
  Sergiu Hanca w ścisłej kadrze reprezentacji Rumunii!

  Poznaliśmy pełną listę powołanych na najbliższe mecze kadry Rumunii. Z szerokiego grona do ścisłego zestawienia kadrowiczów awansował Sergiu Hanca!


  Kapitan Pasów znalazł się w szerokiej kadrze Rumunii na trzy mecze w rozgrywkach reprezentacji narodowych. Rumuni w październiku dwukrotnie zmierzą się z rywalami w pierwszej grupie dywizji B Ligi Narodów UEFA, a także zagrają półfinałowe starcie o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy.

  W rozgrywkach LN rumuńska kadra kolejno zmierzy się z Norwegią (11 października, godz. 18:00, mecz w Oslo) i Austrią (14 października, godz. 20:45, mecz w Ploeszti). O prawo gry w ostatecznym starciu o awans do ME Rumuni zagrają z Islandią w Reykjavíku. To spotkanie zostanie rozegrane tuż przed meczami Ligi Narodów - 8 października, o 20:45. Finalistę baraży wyłoni jeden mecz.

  Reprezentacja Rumunii przed październikowymi meczami znajduje się na 34 miejscu w aktualnym rankingu FIFA. Austriacy zajmują w nim 27 pozycję, zaś Islandczycy i Norwegowie - kolejno 41 oraz 44.

  Sergiu, gratulujemy!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ