Sparing: Cracovia - Puszcza Niepołomice, godz. 17:00

  13.01.2021
  Sparing: Cracovia - Puszcza Niepołomice, godz. 17:00

  Przed nami pierwszy mecz kontrolny Pasów podczas przygotowań do wiosny 2021, a zarazem pierwsze oficjalne spotkanie na boiskach Cracovia Training Center. Dziś w starciu testowym zmierzymy się z Puszczą Niepołomice - start punktualnie o godzinie 17:00.


  Nasz dzisiejszy rywal to aktualnie dziewiąty zespół rozgrywek Fortuna I Ligi, który na wiosnę będzie walczył o awans do szerokiej ligowej czołówki. W barwach niepołomiczan gra między innymi wypożyczony z Cracovii do końca sezonu 2020/21 Michał Rakoczy.

  Mimo rozbieżności w ligowych szczeblach, w ostatnich latach wielokrotnie mierzyliśmy się z Puszczą w sparingach. Po raz ostatni zespół z Niepołomic gościliśmy na obiektach Pasów w lutym minionego roku. W spotkaniu, rozgrywanym tuż po ligowym meczu w Gliwicach, Pasy okazały się lepsze od Puszczy, wygrywając 3:2.

  Z uwagi na obowiązujące obostrzenia sanitarne, obiekt pozostanie zamknięty. Dzisiejszy mecz w wersji wideo oraz tekstowej relacjonować będą jednak klubowe media MKS Cracovia SSA. Stosowne linki udostępnimy przed spotkaniem.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ