Sprzedaż biletów na mecz z Piastem wstrzymana

  15.10.2020
  Sprzedaż biletów na mecz z Piastem wstrzymana

  MKS Cracovia SSA informuje o wstrzymaniu sprzedaży biletów na sobotni mecz 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Piastem Gliwice.


  Dystrybucja zostaje wstrzymana w związku z wprowadzeniem nowych zasad sanitarnych, obowiązujących w ramach przeciwdziałania pandemii wirusa SARS-CoV-2. Zgodnie z ich treścią, zarówno w strefie "żółtej", jak i "czerwonej" wydarzenia sportowe do odwołania mają być rozgrywane bez udziału publiczności.

  Nowe obostrzenia obowiązywać będą od nadchodzącej soboty, 17 października. Tym samym obejmą już najbliższe spotkanie Pasów, podczas którego podejmiemy Piasta Gliwice (sobota, godz. 15:00).

  Wszystkich, którzy do tej pory zakupili wejściówki na to spotkanie informujemy, że w wypadku biletów nabytych przez Internet automatycznie przeprowadzony zostanie zwrot pieniędzy.

  W wypadku biletów zakupionych stacjonarnie, zwrot będzie możliwy w naszych Punktach Obsługi Kibica, zlokalizowanych bezpośrednio przy Stadionie. Drugą z opcji stacjonarnych jest wymiana zakupionej wejściówki na bilet, który zostanie wykorzystany przy pierwszym spotkaniu, rozgrywanym z ponownym udziałem publiczności.

  W najbliższych dniach nasze POK otwarte będą w godzinach:

  Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00
  Sobota: 10:00 - 16:00
  Niedziela: ZAMKNIĘTE

  Posiadaczy karnetów na mecze Cracovii informujemy, że dalsze działania Klubu uzależnione będą od rozwoju sytuacji epidemicznej. Odpowiednie decyzje podejmiemy w zależności od okresu obowiązywania obecnie wprowadzonych obostrzeń. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco, w osobnych komunikatach.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ